Loading...

Niech mi ktoś pomoże | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Aneta
Aneta Gru 26 '17, 20:36
Witam wszystkich, jak w temacie , proszę o pomoc ...odmawiam nowenne pompejańską już drugą , jestem na części dziękczynnej ... modlę się o uzdrowienie z nerwicy lękowej i depresji ... odmawiam również nowenne do Matki Bozej rozwiązującej węzły ataki paniki jak były tak są ... ciągle na lekach uspokajających... dzisiaj będąc w kościele na mszy św, po Jej skończeniu , modląc się do Pana Boga, powiediałam Mu, że jestem na Niego wściekła, że dlaczego nic się nie poprawia w mojej chorobie ... a teraz jest mi z tym źle ... czuję, że źle zrobiłam mówiąc takie słowa ... :( jakieś wyrzuty sumienia mam ! ale chciałam być szczera z Panem Bogiem ...
marek
marek Gru 26 '17, 22:29

Lepiej powiedzieć, co w duszy gra, niż lukrować. Bóg i tak widzi, co Cię boli. Z drugiej strony, lepiej zrozumieć, że Bóg chce twojego dobra i może zmienić twoje życie. Dlatego potrzebna jest tu reflesja: czy gniewanie się na Boga przyniesie pożądany skutek? 

Aneta
Aneta Gru 27 '17, 19:45

dziekuję Marku za odpowiedź.

Tu chyba bardziej chodzi o złość  do samej siebie, niż do Pana Boga .... ale chyba już taka moja natura ;)