Loading...

Bardzo proszę o modlitwe | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Jak nauczyć się różańca?
Natalia
Natalia Gru 30 '17, 21:05

Kochani!Dziś zaczęłam przygodę z różańcem.Mam ogromny problem.Stwierdziłam,że muszę zacząć bo chyba nic innego mi nie pomoże.Ostatnio modliłam się na różańcu chyba w listopadzie a przedostatnio przed bierzmowaniem czyli kilka lat temu.Dużo dobrego słyszałam o księdzu Szustaku więc postanowiłam go poszukać na yt i znalazłam ,,różaniec tajemnice radosne''.Przepraszam za zakłopotanie ale nigdy nie odmawiałam nowenny pompejańskiej.Dużo o niej czytałam,ale trochę jej nie rozumiem.Odmówiłam wszystkie tajemnice wraz z księdzem bo bez niego nie poradziłabym sobie.Czy ja odmówiłam nowenne czy zwykły różaniec?Pierwszy raz chcę spróbować nowenny a już się gubie ;0 podchodziłam do tego różańca kilka razy ;) aha odmówiłam dziś tajemnice radośną czyli bolesną i chwalebną też powinnam odmówić w ten sam dzień?

Bożena
Bożena Gru 31 '17, 08:28

Witaj Natalio:) Odmówiłaś jedną część różańca, radosną. W nowennie odmawiamy trzy części radosną , bolesną i chwalebną, Przez 27 dni na koniec wszystkich części odmawiamy modlitwę błagalną, przez kolejne27 dni dziękczynną.