Loading...

Czy ktoś mógłby modlić się razem ze mną..? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Ania
Ania Sty 2 '18, 22:29
Dzień dobry..Sama nie wiem jak zacząć, czy mam się przedstawić czy też nie. Jest to mój pierwszy post na tego typu forum i czuję się tutaj jakoś tak niepewnie.

Już od dłuższego czasu chcę i myślę o odmówieniu swojej nowenny pompejańskiej, kiedyś nawet zaczęłam ale niestety szybko się poddałam i nie udało mi się.
Czuję że nie potrafię się zmotywować i że to nie dla mnie, wydaję mi się że jestem zbyt oddalona od Boga ,abym mogła odmówić całą nowennę bez pomocy.
Najbardziej dodatkowo przejmuję się tym co będzie jeśli znowu zawiodę, że nie znajdę wystarczająco dużo czasu ,aby codziennie odmówić nowennę. Dodam że jestem uczennicą liceum i właśnie boję się tego że kiedy będę miała dużo nauki i dodatkowo innych moich zmartwień związanych ze szkołą (a trochę ich niestety mam) to nie odmówię modlitwy.
Stąd moje pytania..
Czy nowennę pompejańską można odmawiać z kims? (Oczywiście każdy w swojej intencji i każdy dla siebie.)
Czy ktoś z Was zechciałby modlić się ze mną taką nowennę chociażby na skype albo możnaby również skontaktować się na Facebooku. Wiem że może proszę o zbyt wiele ale jeśli byłby ktoś tak dobry to proszę o kontakt na e-mail: ania13.04.2000@onet.pl
Jugi
Jugi Sty 2 '18, 22:38

Aniu jezeli dla Cb to zbyt obszerna modlitwa mozesz modlic sie zwyklym rozancem, mysle ze to lepsze wyjscie niz zaczynanie pompejanki i przerywanie w polowie bo zabraklo czasu.. pamietaj ze MAryja zawsze mimo to tak dysponuje naszym czasem ze nagle znajdujemy chwile na modlitwe:)

Stanisław
Stanisław Sty 2 '18, 22:42
W sumie Ania jeśli chcesz sam sie długo zbieram do nowenny to możemy spróbować :) razem z kimś zawsze się udawało a może zbierzemy grupę wtedy to jest super
Ania
Ania Sty 2 '18, 22:50
Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi :)
Kasia
Kasia Sty 3 '18, 12:26

Każdego dnia o godz 20 przez skype, modli się grupka ludzi, kiedyś prowadzona przez Dorote z tego forum. Odnamawiaja oni wspolnie rożaniec w intencjach wszystkich osob , korzystajacych z tego portalu jak i swoich własnych. Może spróbuj do nich dołączyć? :) Co prawda nowenna pompejanska sklada sie z 3 czastek rozanca, a z nimi odmowisz tylko jedną..ale naprawde jeśli szukasz z kims wspolnej modlitwy to szczeże polecam :) Sama , kiedys się  z nimi modlilam. Bardzo mnie taka modlitwa umacniala. A ludzie są wspaniali ^^