Loading...

Czy "miłość cielesna" jest wielkim grzechem? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Patrycja
Patrycja Sty 11 '18, 15:11

ONANONAME87 :)))) mam podobnie w jednej sprawie, dlatego modlę się także o rozpoznanie Woli Bożej. Jest wiele pięknych modlitw, ta jest chyba moją ulubioną : 

Boże, przenikasz i znasz mnie.
Stworzyłeś mnie dla szczęścia,
Pomóż mi je odnaleźć.
Ukaż mi moją drogę życia.
Spraw, abym wybrał to,
co dla mnie zamierzyłeś
jeszcze w łonie mej matki.
Chcę być Tobie posłuszny we wszystkim.
Pójdę, gdzie mnie poślesz.
Ufam Tobie, bo wiem, że mnie kochasz
i chcesz mojego dobra.
Prowadź mnie po Twoich ścieżkach.
Amen

Pozdrawiam Cię serdecznie:)
 

Patrycja
Patrycja Sty 11 '18, 15:19
Cytat z Magdalena

Patka nie oceniam Marii Magdaleny: CZYTAJ. Ja Ci pisze stanowisko duchownych czyli przedstawicieli KK a ty dalej swoje o tym grzechu ciężkim, zakłamaniu itp. Dlatego uważam że nie powinno się pytać tutaj o to czy coś jest grzechem czy nie bo udzielają się tu takie osoby, które na siłe wtłaczają swoje zdanie, nie będąc duchownymi.


Każdy się wypowiada, Ty uważasz jedno, ja drugie. Forum jest od tego żeby pytać, rozmawiać, dyskutować, ale kulturalnie, na poziomie,  czego Ci życzę:)  
Magdalena
Magdalena Sty 11 '18, 15:27

Ty Jugi odmienne zdanie odbierasz jako agresję. Ja spotkałam się tutaj z atakiem wielu osób, jestem na tym portalu od 3 lat. 3 lata temu poznałam tutaj też dziewczynę, która konto usuneła przez to, ze przyznała się również jak ja że żyła bez ślubu a ludzie tutaj ''pobożnie ją ukamienowali''. To jest fajne?

Jugi
Jugi Sty 11 '18, 15:46
Ludzie moga mowic wiele, kazdy ma inne zdanie inny etap w zyciu, podejscie czy tez nastroj danego dnia. Zaden czlowiek wypowiadajac swoje zdanie nie czyni wyroku na danej osobie.. Jego wlasne zdanie czy tez podejscie konczy sie na podejsciu i slowach. Ale to tylko slowa i nic wiecej. Tylko Bog ma wladze osadzac, karac czy wybaczac. Wszystkie pisane tu slowa sa tylko nasza postawa i naszym zdaniem. Kazdy moze je wziac do siebie badz nie, jego decyzja. Ludzie tu jedynie zwracaja uwage badz wypowiadaja swoje zdanie na dany temat np w sprawie sexu przed slubem kazdy z nas wie ze to grzech. Ciezki czy nie ale grzech i tyle. To nie jest kamieniowanie bo nie padaja tu czyny a slowa. Nikt nie wyciaga konsefwencji z czynow innych osob.ps. Co do twojego odmiennego zdania nie uwazam tego za agresje bo masz prawo jak kazdy z nas miec inne, zwrocilam tylko uwage na spodob twoich wypowiedzi, osobiscie nic do Ciebie nie mam dla jasnosci :)
Agnieszka
Agnieszka Sty 12 '18, 14:43
Dziękuję Wam Wszystkim za wypowiedzi. Bardzo mi się spodobała Twoja wypowiedź Patka, gdzie wspominasz o tym, że pragnienie łaski, o którą się modlę dał mi sam Bóg. Dałaś mi przez to dużą nadzieję, dziękuję Ci. Wiem, że grzeszę, że jestem grzesznikiem, wielkim grzesznikiem, wstyd mi, że nie potrafię zrezygnować z tych przyjemności... A tak bardzo bym chciała przystąpić do Komunii Świętej...
Tomasz
Tomasz Lut 16 '18, 11:08
Bóg Cie nadal szaleńczo kocha to jasne,ale nie zmienia to postaci rzeczy, że popełniłaś grzech cięzki. który obraża Boga. I nalęzy iść do spowiedzi. Szkoda, ze jeszcze o. Szustak nie powiedział, że Bóg Cię kocha i nie musisz iść do spowiedzi.
Strony: « 1 2