Loading...

Sny | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Vanessa
Vanessa Sty 10 '18, 21:11
Szczęść Boze. Zapewne tych tematow bylo wiele ale chcialabym opisac moje doświadczenia odnosnie snow. Po smierci mojego taty zaczelam miewac sny. Zawsze kiedy on mi sie sni w konkretnej sytuacji, z konkretnym przedmiotem - sprawdzam te sytuacje/ przedmiot i odszukuje znaczenie w senniku. Zawsze do kilku dni sen ten mi sie sprawdza. Zawsze. W zeszlym roku snil mi sie Ojciec Swiety Jan Pawel II. Rozmawiałam z nim, na koniec mojej rozmowy zapytalam go, czy ja i pewien chlopak bedziemy jeszcze razem bo tak bardzo go kocham. Uslyszalam ze na razie nie bedziemy razem. Po tym snie mialam nadzieje na to "na razie ", ze teraz nie ale kiedys bedziemy razem. Pare dni temu snil mi sie Aniol Stroz. Rozmawialam z nim tak jak to rozmawialam z Papiezem. W rozmowie z Aniolem, kiedy mial juz odchodzic, rowniez go zapytalam czy ja i ten chlopak bedziemy razem. Aniol odpowiedzial, ze tak, ze bedziemy razem. Zapytałam kiedy to bedzie. On odpowiedzial, ze pogoda wtedy nie bedzie dobra, nie bedzie cieplo. I znikl. Ja w te sny wierze. Natomiast kilku moich znajomych, ktorym opowiedzialam o tych snach, uwazaja ze sny sie spełniają odwrotnie, ze to tylko sny i nie maja zadnego znaczenia. Ja caly czas podkreslam, ze wierze tylko w sny, w ktorych tata daje mi znaki. I te, z Papiezem i Aniołem tez. A Wy co o tym myslicie?
Patrycja
Patrycja Sty 10 '18, 21:54

co do tego że śni się osoba zmarła - to może Tata potrzebuje modlitwy, mszy? Natomiast ja myślę, że korzystanie z sennika i wiara w to co tam napisane to jest poważne zagrożenie duchowe. Ja po nawróceniu, spowiadałam sie z korzystania z sennika (a kiedyś robiłam to notorycznie) i spaliłam go w piecu. Mówię sobie zawsze przed snem "sen-mara, Bóg-wiara". Być może dużo myślisz o tym chłopaku i stad te sny. Ja bym radziła nie sięgać więcej do sennika i zaufać tylko Panu Bogu.

Edytowany przez Patrycja Sty 10 '18, 21:59
Kasia
Kasia Sty 10 '18, 21:57

Zdarza się , że Bóg daje nam sny które mają coś na celu, czasami też zezwala przyjść do nas w śnie naszym bliskim zmarłym ( moja mama tak miała, że po śmierci mojego dziadka czyli jej taty, przyśnił się on jej , uazując ze jest, o ile dobrze pamietam 13 kręgów czyścowych a on jest w ostatnim ) Ale sprawdzanie znaczeń w senniku to już grzech , który trzeba wyspowiadać.