Loading...

Pytanie o zwykły różaniec | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Natalia
Natalia Lut 21 '18, 22:15
Witam.Od niedawna zaczęłam czasami modlić się na różańcu.Chciałabym odmawiać nowenne Ale po 1.Bardzo się boję ataków szatana.On daje mi się we znaki nawet jak odmawiam normalny różaniec.Po drugie nie umiem jeszcze dokładnie się modlić na różańcu dlatego nie biorę się od razu za nowenne tylko uczę się różańca od podstaw.Moje pytanie brzmi Tak:czy komuś odmawianie zwyczajnego różańca pomogło?czy zmieniło to chociaż trochę wasze życie?Pytam bo nie znalazłam w internecie artykułów na ten temat.Tylko o nowennie.Czy z odmawiania zwykłego różańca również płyną łaski?czy zwykły różaniec jest w stanie odmienić naszą duszę i zmienić nasze postępowanie?
Jugi
Jugi Lut 21 '18, 22:56
Natalio, przeciez i rozaniec i nowenna i kazda inna modlitwa jest taka sama. To nie,, modltwa,, sprawiabze sie otrzymyje laski, a nasza wiara, relacja z Bogiem, nastawuenie i wiele wiele innych... Forma modlitwy pompejanskiej jest tak samo istotna jak np modlitwa prosto z serca wlasnymi slowami. Zazwyczaj taka foema sprawia ludziom teudnosc dlatego siegaja po gotowe formulki. Nie wazne czy to pompejanka czy inna modlutwa rozancowa zly moze przeszkadzac bo wie jakie znaczenie ma dka Maryi ta modlitwa. Zwlaszcza odmawiana na rozancu ktory tak ukochala. Pompejanka ma,, wieksza sile,, w tym sensie ze odmawiasz ja dluzej o wiele dluzej i wkladasz w to wiecej wysilku aby codziennie się modlic min 3 tajennicami.. Gdyby nie vyli takiefo ,, przymusu,, ludzie porzuciliby ja po kilku dniach. Co za tym idzie bie oddawaliby sie Maryi nie poswiecali jej czasu tym samym nie otrzymaliby w nagrode az tylu lask.