Loading...

Prosze o radę | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Kasia
Kasia Mar 9 '18, 21:23

Witajcie. Mam kolejny dylemat kwestii moralno-duchowej. Mój był chłopak ( ten , który proponował abym się do niego wprowadziła) , powiedział , że może mnie wspomagać finansowo, co miesiąc dorzucając do tego co mi daje mama na utrzymanie, abym jakoś dawała rade. Dla niego to nie jest problemem, bo dużo zarabia i ma na utrzymaniu jedynie siebie. Pytanie tylko...czy nie bedzie w tym nic złego? Dodam ,że bede to musiała trzymać w tajemnicy przed mamą.

Jugi
Jugi Mar 9 '18, 22:31

Kasiu wiesz nie wiem jakie macie relacje ale w 90% przypadkow nie ma bezinteresowosci w relacjach damsko-meskich.. nawet jezeli ktos zaprzecza nie zdradzi swoich wewnetrznych powodow.. nie wiem jak bys sie z tym czula.. pozyczac pieniadze od kogos , w jakims stopniu wiaze sie to z klamstwem wobec mamy... chyba nic dobrego z tego nie wyniknie.. pracujesz? 

Kasia
Kasia Mar 9 '18, 23:32

Nie pracuje. I nigdy jeszcze nie pracowałam. Moze to ten czas kiedy powinnam zaczac...

Jugi
Jugi Mar 9 '18, 23:36

Bardzo mozliwe:) moze zamiast isc na latwizne podejmij prace zaczniesz miec swoje pieniadze, poczujesz sie lepiej i Twoje problemy sie zmniejsza nie bedziesz zalezna od innych

Kasia
Kasia Mar 10 '18, 00:15

Masz racje..bo na szczyt można dojść tylko idąc pod górę. A droga łatwa , jest zawsze w dół...

Proszę Was o modlitwe w tej intencji za wstawiennictwem św Jozefa.

Jugi
Jugi Mar 10 '18, 00:27

+++ :)

Bożena
Bożena Mar 10 '18, 07:59

Otulam modlitwą, by udało Ci sie z tą pracą Kasiu +++ :)

Weronika Justyna
Weronika Justyna Mar 10 '18, 12:10

Dwa kierunki i praca? W takim stanie psychicznym? No nie wiem...

Kasia
Kasia Mar 11 '18, 07:52

Z jednego kierunku mam zamiar przejść na urlop dziekański

Kasia
Kasia Mar 11 '18, 10:19

Aczkolwiek podczas modlitwy w intencji pracy ,miałam odczucie, że raczej jej nie dostane, bo są teraz inne rzeczy, które musze zrobić.

Jugi
Jugi Mar 11 '18, 13:00

bądź dobrej myśli, grunt to pozytywne myślenie :)

Kasia
Kasia Mar 11 '18, 15:46

Coś w tym jest. Prawo przyciągania..