Loading...

Problem | Forum Nowenny Pompejańskiej

kasia
kasia Kwi 1 '18, 08:24

Witam, zapomniałam wczoraj odmówić po Różańcu Modlitwę w Części Dziękczynnej. Co powinnam teraz zrobić... ? Czy mogę odmówić dzisiaj czy już wszystko powinnam zacząć od początku. Proszę o radę. Pozdrawiam

Kasia
Kasia Kwi 1 '18, 11:29

Myślę , że spokojnie możesz odmówić dzisiaj. :) Ja wczoraj usnęłam podczas mówienia nowenny, potem przebudziłam się o 3 i zaczęłam ją kończyć..znów usnęłam a za 30 min znów się obudziłam, więc znów zaczęłam się modlic i znow usnelam..obudził mnie już potem dopiero śpiew pochodu rezurekcyjnego (mieszkam przy kościele) czyli był już ranek i dopiero dokonczylam nowennę z wczoraj. A dziś zamierzam mowic dalej. Nie będę z tego powodu zaczynać od początku. Pamietajmy ze Maryja to nie księgowa. Liczą się nasze serca i wiara. Pozdrawiam. :)

Edytowany przez Kasia Kwi 1 '18, 11:30
kasia
kasia Kwi 1 '18, 16:51

Dziękuję za odp , praktycznie zostało mi już 5 dni do końca :).

Ps. Wesołych Swiąt

 

Marcin
Marcin Kwi 3 '18, 17:46

Matka Boża z pewnością przyjmie odmówienie tej modlitwy dziękczynnej , której dzień wcześniej 

zapomniałaś . Ona jest Matką Bożą ale również Naszą Matką :) . Dał nam Ją za Matkę sam Jezus mówiąc do umiłowanego ucznia " Oto Matka Twoja " . Nie tylko przyjmie Twoją modlitwę ale również będzie szczęśliwa że pragniesz i starasz się odmówić tą Nowennę najlepiej jak potrafisz . A że się zapomniało , to nic - to bardzo ludzkie i naturalne . Tak to sobie myślę . Kończysz Nowennę Pompejańską w bardzo pięknym czasie . Niedziela Miłosierdzia . Niech Bóg błogosławi i udziela wielu łask przez Maryję .