Loading...

Czasopismo | Forum Nowenny Pompejańskiej

marek
marek Mar 6 '12, 17:20
Po długich bojach zaczęliśmy z wielkim poślizgiem (przeciągająca się umowa z Pocztą) wysyłać czasopismo Królowa Różańca Świętego. Prawie tysiąc egzemplarzy jest już w drodze, na początku dostaną je prawie same Panie :) Kilkaset kolejnych egzemplarzy głównie na adresy Panów, zostanie wysłane jutro, resztki z ostatnich zgłoszeń oraz zamówienia zza granicy zostaną wysłane w czwartek. Także pod koniec tygodnia gazeta zacznie trafiać do adresatów. Zatem każdy, kto zapisał się na darmowy numer albo kiedykolwiek zrobił zakupy na stronie księgarni rosemaria.pl (np. książki związane z nowenną pompejańską), powinien otrzymać w ciągu tygodnia egzemplarz czasopisma. Życzę owocnej lektury, no i czekam również na opinie, w końcu czasopismo ma rozwijać się w kierunku najbardziej pożądanym przez jego Czytelników!
Edytowany przez marek Mar 6 '12, 17:21
MD
MD Mar 8 '12, 01:12
Ja już dostałam.
Podoba mi się. I zamówiłam już prenumeratę dla Cioci :)
Najbardziej poruszyło mnie świadectwo siostry zakonnej o krzywych strzałach modlitwy
marek
marek Mar 8 '12, 11:10
Witaj, czy dostałaś czasopismo z umowy z Pocztą, w foliowym woreczku, czy zamawiałaś inaczej? Pytam, bo nie wiem, jak szybko dochodzi, a mam różne sygnały. U niektórych jest, u niektórych nie ma.
Dzięki za zamówienie prenumeraty :) Świadectwo tej siostry jest piękne, dodaliśmy je także do książeczki "Nowenna pompejańska i świadectwa". Dodam, ze siostra ta jest w trudnym kraju na misjach.

Gabriela
Gabriela Mar 9 '12, 11:06
ja nie dostałam jeszcze
Gabriela
Gabriela Mar 9 '12, 12:56
właśnie teraz wyciągnęłam ze skrzynki, raczej nie bede prenumerować, jestem na razie bez pracy
marek
marek Mar 10 '12, 19:31
Cieszę się, że dotarło. Jesli będzie ktoś bez gazety, niech koniecznie napisze na adres redakcyjny: krolowa @ rosemaria pl . Janusz: można zamówić przez stronę www.rosemaria.pl albo zwykłym przelewem. Gabriela: napisz do nas i podaj adres, może uda się w przyszłości zorganizować nadwyżkę :)
MD
MD Mar 12 '12, 23:18
Ja dostałam z zamówieniem - książki "Cuda i łaski" i obrazem od razu czasopismo.
Cioci się podoba, przyznała mi się, że jest już na 14 dniu NP z czego bardzo się cieszę!
Ja sobie też zamówię prenumeratę :)
marek
marek Mar 18 '12, 19:23
MB, dziękuję :) Ważne jest, żeby zebrac trochę prenumeratorów, bo dzieki temu będzie można obniżyć koszt druku, a co za tym idzie: dodawać do czasopisma gratisy, np. broszurki z nowenną do rozdawania innym, albo przesyłać czasopismo tym, którzy są w trudniejszej od nas sytuacji.  

marek
marek Mar 30 '12, 10:57
Temat został przeniesiony Apostolat Nowenny Pompejańskiej.
marek
marek Kwi 6 '12, 16:11
Aniu, dziękuję. Ten pomysł jest wzięty z "Miłujcie się!", oni te umieszczają taką prośbe na końcu gazety.
Zostało jeszcze trochę numerów, jeśli nie rozejdą się w ramach zamówień (bo niektórzy chce prenumeratę od 1 numeru, a nie od drugiego), to bedzie jeszcze jedna wysyłka dla chętnych. Wtedy poproszę Was o informację, którym Czcicielom różańca wysłać.
Igor
Igor Maj 16 '12, 21:14
A czy będzie w przyszłości możliwość opłacenia prenumeraty poprzez SMS? Myślę, że wielu osobom by się to spodobało. Ja osobiście poprzez taką formę mógłbym podarować kilka prenumerat w miesiącu dla innych, ponieważ i tak abonamentu nie wykorzystuję w pełni.
marek
marek Maj 17 '12, 09:36
Atechnicznie to jest do zrobienia, zajrże dziś do pośrednika płatności, co on oferuje. Z tym, ze pośrednicy i opłaty zzeraja od 1/2 do 2/3 wartości smsa... Ponieważ krs nie jest komercyjnym prżedsiewzieciem, oznacza auto, ze aby wyjść na zero SMS musiałby kosztować cos ok. 7 zł netto, czyli prawie 10 zł brutto, a to juz cena niemal trzech ńmerow...
Igor
Igor Maj 17 '12, 13:21
Myślę, że i tak warto spróbować. Mam nadzieję, że się uda.
Monika
Monika Maj 17 '12, 17:13

Kiedy zamowilam ksiazke "Cuda i Laski" oraz "Nowenne Pompejanska" otrzymalam pierwszy numer. Zamowilam Pranumerate bo "cos " mnie do tego namawialo-trudno to opisac. Najpiekniejsza niespodzianka dla mnie byl wywiad z Krzysztofem Jedrzejewskim ktorego osobiscie znam choc nasz kontakt sie urwal odkad mieszkam za granica ale moja rodzina przynjmniej raz do roku zaprasza go i innyh pielgrzymow na nocleg.

Z tej okazji chetnie pokryje prenumerate na rok za kogos, kogo nie stac jak tylko napisze do mnie adres;)Pan Bog kazal sie dzielic;)

Pozdrawiam

Ela
Ela Cze 9 '12, 00:04
Witam, kiedy będzie rozsyłany 2 numer czasopisma?
marek
marek Cze 11 '12, 00:13
Cytat z Ela Witam, kiedy będzie rozsyłany 2 numer czasopisma?

Za ok. 3 tygodńie
kasia
kasia Cze 12 '12, 11:19
a czy można zamówić jeden egzemplarz czasopisma? nie stać mnie na całą prenumerate
marek
marek Cze 12 '12, 14:55
Droga Kasiu, odbierz PW :)
Ela
Ela Lip 6 '12, 21:17
Dzisiaj dotarł do mnie drugi numer KRŚ. Przeczytałam już prawie całą gazetę, jak zwykle bardzo ciekawa. Chciałabym podziękowac za prezenty - niespodzianki, które otrzymałam razem z gazetką :) Za książeczkę o nowennie, harmonogram nowenny, już dałam mamie :) i za obrazki. Kilka dni temu pomyślałam, że chciałabym miec obrazek Matki Bożej Pompejańskiej i mam :) Całej redakcji dziękuję za tą piękną gazetę!
kasia
kasia Lip 7 '12, 19:14
Zgadzam się Ewo czasopismo naprawde super
Strony: 1 2 »