Loading...

co dalej jeśli nie zostaniemy wysłuchani | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Piotr
Piotr Oct 28 '13, 13:28
Każda prośba jest wysłuchana jestem tego żywym przykładem. Ale na przyjęcie łaski trzeba być gotowym. Ja przed koncem noweny otrzymałem to o co prosiłem ale teraz wiem ze musiałem byc na to gotowy...kazda trudnośc, każda porażka to lekcja, doświadczenie ktore jest bardzo potrzebne :)
Iwona
Iwona Oct 28 '13, 13:35
Gotowy to znaczy spokorniales?
Jerzy
Jerzy Oct 29 '13, 13:40
Też tak to odbieram że na łaskę cudu trzeba być otwartym i gotowym. A szczególnie nie popadać w zniechęcenie gdy wystąpią jakieś trudności po drodze. 
Magdalena
Magdalena Oct 29 '13, 23:16
Czytam Państwa komentarze i dopiero teraz rozumiem. Jak dużo ułatwiają czyjeś słowa. To co sami dobrze wiemy, jak ktos ubierze w swoje własne słowa, tak dużo to rozjaśnia.. Do tej pory jak widziałam podczas NP jakąś przeciwność, brałam to jako karę za złą modlitwę i bardzo się zniechęcałam. Miałam kilka razy chęć przeerwać, ale udało się i trwam nadal, bo bardzo mi zależy na otrzymaniu łaski. Powiem tyle: rządzi mną miłość, a to jest silniejsze niż wszystko na ziemi. Liczę, że i ja zostanę wysłuchana. Dziękuję za słowa, które pozwalają tak wiele zrozumieć :)
Ania
Ania Maj 10 '14, 20:15
Mi się zdarzało w życiu być niewysłuchiwaną. Zawsze mi było trochę smutno, ale już się nauczyłam, że często Pan Bóg ma dla nas lepszy plan, który czasem okazuje się nawet i po latach, dlatego trzeba cierpliwości i pokory. :)
Ania
Ania Cze 23 '14, 15:22
Ja skończyłam nowennę dzień przed Bożym Ciałem, na razie moja sytuacja stoi w miejscu, ale myślę sobie, że przecież Pan Bóg nie jest czarodziejem i nie wolno od Niego wymagać, aby zadziałał natychmiast. W każdym razie dziś zaczęłam drugą nowennę i niebawem napiszę swoje świadectwo, bo w ciągu ostatnich 54 dni zostałam obdarowana łaskami, o które nie prosiłam.... :)
Strony: « 1 2