Loading...
xStart

św. o. Charbel | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Propozycje
Strony: 1 2 »
Podziel się:
marek Maj 5 '13
Byłem w Krawkoie u pewnego księdza, dał mi olej św. Charbela i nie za bardzo wiem, jak go używać?
Bridget Maj 6 '13
Marek:-) 

Znam Kogoś ,kto wie o tym coś.Dam znać.

Bogusia Maj 12 '13
marek Maj 12 '13
Dzięki za wszelką wiadomość 
Kasia Sie 28 '13
Modliłam się niedawno do św. ojca Charbela, wspaniały święty!
Rito czy zechcesz nam napisać, skąd można wziąć olej św. Charbela?
Bardzo proszę o informację w tej sprawie, ponieważ jestem osobą młodą (37 lat), ale przez większą część swojego życia chorą na nerwicę lękową (od 14 roku życia) oraz mającą poważne skrzywienie kręgosłupa i postępujący zanik mięśni.
Bardzo proszę o informację na temat oleju św. Charbela.

A skoro mowa o olejach.
Ja mam w domu olej św. Filomeny.
Opieka tej wspaniałej świętej nie dotyczy tylko danej kategorii ludzi czy spraw. Można zwracać się do Niej z prośbami właściwie w każdej sprawie. A szczególnie ukochała sobie podobno dzieci.
http://pielgrzymka1.w.interia.pl/filomena.htm

Bogusia Sie 29 '13

Kasiu:)

W Roku Wiary pielgrzymuje po Polsce ksiądz Jarosław Cielecki i odprawia Eucharystie uzdrawiające w Duchu Świętym z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. W czasie modlitwy i adoracji przed Najświętszym Sakramentem po Eucharystii ten kapłan nakłada ręce na wiernych i namaszcza ich olejami św. o. Charbel. Jeśli coś z tych olejów zostanie, to można dostać i wziąć sobie. Do własnego użytku:)

Byłam dwukrotnie na tych Eucharystiach. Wielkie rzeczy uczynił Duch Święty w moim ( i nie tylko moim ) życiu poprzez ręce x. Cieleckiego.

Jeszcze trwa Rok Wiary, a więc można zapraszać Księdza do swojej parafii, jest On otwarty i czeka na zaproszenia:)

pod adresem: talithacum2013@gmail.com

:))

Edytowany przez Bogusia Sie 29 '13
Kasia Sie 30 '13
Bogusiu,
Napisz mi, proszę czy oleje św. o. Charbela można "zdobyć" w inny sposób, np. czy można je otrzymać przesyłką pocztową?
Proszę bardzo o tę informację, ponieważ właśnie ze względów zdrowotnych nie jestem absolutnie w stanie pojechać na Mszę odprawianą przez ks. Cieleckiego (od lat nie chodzę nawet do swojego kościoła).
I nie mam nikogo, kto mógłby dla mnie pojechać na taką Mszę i mi z niej przywieźć olej św. Charbela.
Nie ukrywam, że towarzyszą mi czasami w takich sytuacjach negatywne emocje... po prostu przez moją głowę przechodzą myśli, że tylko zdrowi ludzie mają prawo do życia i do wszystkiego. A ja nawet nie mogę doznać łaski uzdrowienia, a przynajmniej nadziei na uzdrowienie z powodu braku możliwości pojechania na Mszę o uzdrowienie czy po olej św. Charbela.
Od dawna również chcę zdobyć wodę egzorcyzmowaną i też nie mam jak jej zdobyć...
Bogusia Sie 31 '13

Witaj Kasia!

Ten @ jest do sekretariatu ks. Cieleckiego, raczej nie ma chyba mowy o wysyłce oleju:) Tam pisząc dowiedzieć się można o tym gdzie będę następne Msze Św. Napiszę do Ciebie pw:)

Bogusia Sie 31 '13

A to najnowszy film na yutube wywiad z ks. Cieleckim n. t. św. o. Charbel

http://www.youtube.com/watch?v=JFhkohM0mq4

Beti Sie 31 '13
Dziękuję Bogusiu ,obejrzę sobie :)
Beti Wrz 2 '13

Film o sw. Charbelu

http://gloria.tv/?media=477647

Weronika JG Kwi 8
skąd wziąc olej Sw. Filomeny??
Inka Kwi 8
Przypomniałam sobie, że kiedyś przeglądając książkę o św.Filomenie była tam informacja, gdzie można zamówić  sznur, obrazki i olej. Namiarów wtedy nie odpisałam więc nie pomogę.. może sprawdź w książce- jeżeli masz taką możliwość..Pozdrawiam;))

Strony: 1 2 »

Módlmy się za siebie

Zanim napiszemy – pomódlmy się wzajemnie za siebie! (por. Gal 6,2)

Codziennie o godzinie 22 modlimy się za siebie nawzajem. Dołącz do nas!

Jesteśmy na:

Podziel się:
Świadectwa Nowenny Pompejańskiej

Numer letni

Królowa Różańca Świętego numer 10 

Już jest – numer dziesiąty! Zobacz!

Moderator

Masz propozycję zmian? Widzisz błąd? Uważasz, że czyjś wpis narusza regulamin? Napisz PW do Moderatora.

Urodziny

O naszej stronie

Pomocnicy Królowej Różańca Świętego

Ta strona jest zarządzana przez Fundację Pomocnicy Królowej Różańca Świętego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi inicjatywami.

www.pkrs.org.pl

Radio Niepokalanów

Czytania na co dzień

Liturgia dnia