Loading...

Osoby modlące się NP w intencji związków, miłości- wpierajmy się. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Weronika JG
Weronika JG Kwi 1 '14, 10:25

Cytat z Agata Ja koncze swoja pierwsza NP w intencji milosci i jedno powiem, tyle osob tu pisze, ze podczas tej modlitwy zarowno sprawy te zwiazane z intecja jak i inne sie nie ukladaja, ja to potwierdzam im jestem blizej konca tym jest gorzej, tym gorzej sie uklada. Wiem, ze uznacie to za przypadek... ale 4 dni temu jechalam z takiego swietego miejsca gdzie sie zawsze modle raz w tygodniu i co? wracajac radar zrobil mi zdj mimo ze przekroczylam tylko 15-20 km jak na noc to i tak niewiele, bo tam bylo do 50 a ja jechalam ok 70, a radary maja tolereancje plus 10-15, i pierwsze co pomyslalam, to to, ze po co ja jechalam sie tam modlic... ze to znak bym sie o to nie modlila

to jest jakas farsa:)Agatko, zrozum ,że modlić sie powinnaś! Zamiast to zrozumieć Ty wciąż wymyślasz jakieś "przeciw". To nie wina Boga ,że Cie radar złapał. Mnie tez złapał , dwa razy, na Pomorzu, chociaz jechałam przepisowo, 2 razy w ciągu pół godziny:)okazało sie ,że oni tam tak nieuczciwie radary jakos "przestrajaja",żeby jak najwiecej mandatów wlepiac i gmine wzbogacić- to tez nie wina Ojca tylko złej woli ludzi. Mandaty rzecz jasna anulowano, bo sprawa sie wydała i w tym juz była ręka Boska:)




Co do spełniania sie intencji: mnie sie spełniaja i mniejsze i wieksze i nic mi sie na głowe nie wali. Zalezy może to tez od rozeznania i intencji( intencja musi byc zgodna z wola Boga)


pozdrawiam

Edytowany przez Weronika JG Kwi 1 '14, 10:27
Agata
Agata Kwi 1 '14, 15:19
Na prawdę wszystkie intencje były u ciebie wysłuchane?
Weronika JG
Weronika JG Kwi 1 '14, 15:48
Wszystkie, ale wybór intencji i nawet jej formułowanie poprzedzony był modlitwą i rozważaniami:)Liczę się jednak z tym ,że kiedys Bóg może mnie nie wysłuchac.
Agata
Agata Kwi 1 '14, 16:01
Nie rozumiem,najpierw modliłas sie o to czy twa intencja jest dobra?w jaki sposób ?czy modliłas sie kiedykolwiek w intencji miłości?
Weronika JG
Weronika JG Kwi 1 '14, 16:06

Nie przypominam sobie , osobiście bowiem nie uważam  by takie modlitwy  były potrzebne. Miłośc bowiem jak jest to jest- jak jej nie ma znaczy,że przyjdzie później. Miłośc to jest trudny temat bo ona sie rządzi swoimi prawami:)


 Najpierw modlę sie o to bym dobrze rozeznała intencję , by sie nie modlić w głupiej sprawie , albo o grzech, albo o jakas mało istotną pierdołę, żeby było zgodne z wolą Boga, żeby było mądrze , konkretnie zwięźle i na temat, bez jakichs handlów , targów itp. I tyle.

Edytowany przez Weronika JG Kwi 1 '14, 16:09
Weronika JG
Weronika JG Kwi 1 '14, 16:35
Jesli już o uczucia chodzi ja się modle w intencji odmiany/przemiany serca. I skutkuje:)
Agata
Agata Kwi 1 '14, 17:58
Weroniko czyli uwazasz ze modlenie sie o czyjas milosc jest bezsesnu? po co w takimm razie ten caly temat jak modlitwy osob w intencji zwiazkow..
Monika
Monika Kwi 1 '14, 18:09
Cytat z Agata czyli uwazasz ze modlenie sie o czyjas milosc jest bezsesnu? po co w takimm razie ten caly temat jak modlitwy osob w intencji zwiazkow..

Weronika nigdzie tak nie napisała - to Ty chcesz to tak zrozumieć bo się złościsz się na Boga bo nie wysłuchał (może jeszcze nie) Twojej intencji.

Widać, że nie stawiasz sobie żadnych wymagań tylko wymagania kierujesz do Boga a jak nie idzie po Twojej myśli to strzelasz focha i cześć pieśni.

Nie tędy droga. Najpierw ma być Bóg i Jego wola a dopiero później to co my byśmy chcieli.

Kasia
Kasia Kwi 1 '14, 18:19

Moniko, dobrze to ujęłaś.

Agato, mam wrażenie, że tupiesz nogami jak małe dziecko, które nie dostaje upragnionej zabawki. Ma być tak jak Ty chcesz i koniec. To może być zgubne.

Agata
Agata Kwi 1 '14, 18:22

Cytat z Weronika Nie przypominam sobie , osobiście bowiem nie uważam by takie modlitwy były potrzebne. Miłośc bowiem jak jest to jest- jak jej nie ma znaczy,że przyjdzie później. Miłośc to jest trudny temat bo ona sie rządzi swoimi prawami:)
o te slowa mam na mysli
Weronika JG
Weronika JG Kwi 1 '14, 19:30

Cytat z Agata Weroniko czyli uwazasz ze modlenie sie o czyjas milosc jest bezsesnu?

Nigdzie tak nie napisałam , modlitwa zawsze ma sens:)
Cytat z Monika Weronika nigdzie tak nie napisała - to Ty chcesz to tak zrozumieć bo się złościsz się na Boga bo nie wysłuchał (może jeszcze nie) Twojej intencji.

Coś w ten desen właśnie:) 


Cytat z Agata czy modliłas sie kiedykolwiek w intencji miłości?

Twoje pytanie było skierowanie do mnie  jak mniemam i ja za siebie odpowiedziałam ,że nie ponieważ:
Cytat z Weronika osobiście bowiem nie uważam  by takie modlitwy  były potrzebne

osobiście ==> czyli mnie nie potrzebne
Cytat z Agata po co w takimm razie ten caly temat jak modlitwy osob w intencji zwiazkow..

poniewaz inni maja na ten temat zdanie odmienne ode mnie , bo każdy ma na ten temat inne zdania:) i ten kto temat załozył i ten , kto sie wpisał:)


pozdrawiam


Nie modlę się o miłość , modlę sie natomiast  do Boga by swoją miłością wspierał każdy mój krok mając nadzieję ,że i w miłości będzie wtedy ok- tak można to najkrócej ująć.

Edytowany przez Weronika JG Kwi 1 '14, 19:40
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7