Loading...

rozważania różańcowe | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Tosia
Tosia Cze 28 '13, 09:50
czy możecie polecić jakieś rozważania różańcowe w formie książki? zdecydowanie łatwiej mi się skupić kiedy przed każdą dziesiątką przeczytam krótkie wprowadzenie; póki co modlę się z 'różańcem perkusisty', rozważania Jana Budziaszka są genialne kiedy odmawia się drugą część nowenny, dziękczynną! polecam i szukam innych dobrych książek.
Mariusz
Mariusz Cze 28 '13, 12:40
Niestety książek nie znam ale polecam samodzielnie rozważać :) Na pewno bardziej pomagają zrozumieć sens tajemnic niż czytanie z książki. 
Tosia
Tosia Cze 29 '13, 10:58
mariusz, czasem po prostu z gotowym rozważaniem jest mi się łatwiej skupić. moje własne rozważanie to tysiące niepozbieranych myśli...
bogusia- dzięki.
Maria
Maria Cze 29 '13, 11:46
Tosiu, polecam rozważania dominikańskie: http://www.rozaniec.dominikanie.pl/007.html

Owocnej modlitwy :)
Besia
Besia Cze 29 '13, 13:27

Ja też czasami mam ,że nie potrafię się skupić i wtedy szukam sobie gotowych rozważań i dużo mi łatwiej ,znam podane przez Marię dominikańskie ,też mi bardzo odpowiadają :) Też czasami szukam do nastroju w jakim jestem ,żeby pomogły mi się skupić jak jestem bardzo roztargniona i zawsze coś znajdę na daną chwilę .

Pozdrawiam .

Tosia
Tosia Cze 29 '13, 22:28
dzięki!