Loading...

Blagam o pomoc,mam wielki problem w odmuwieniu Ruzanca | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Marcin
Marcin Sie 8 '13, 01:21
Na poczontku,chcem przeprosic za nieprawidlowy tekst jezyku polskiego,poprostu jestem z Bialorusi.
Jak juz 6 i pul lat?nieustannie odmawiam ruzaniec,co dzennie,nie przepuszczajac ni jednego dnia.Kocham ruzaniec,jest dla mnie Najwarzniejsza modlitwa rzycia.
Ale nie tak dawno,gdzies 2 miesiacy temu,pojawil sie u mnie straszny problem z odmuwieniem Ruzanca.Gdy odmawiam Zdrowas Maryjo w karzdej tajemnice,mi sie zdaje rze gdzies nie prawidlowo odmuwilem,i na nowo zaczynam Zdrowas Maryjo odmawiac,i za jedna tajemnice tak odmawiam nie 10 a 12-30 Zdrowas Maryjo.Taki cierzki problem mam i z Chwala Ojcu,O Maryjo bez grzechu,o Muj Jezu,gdy przewarznie w koncu ruzanca okolo 3-20 razy moge odmuwic,bo mi sie zdaje rze zle omuwilem.Taki problem mam i z Ojcze Nasz.A na poczontku Wierze w Boga Ojca gdy odmuwie nawet szczerze i dokladnie,to jeszcze raz odmuwie,jak by rzeby sie zabespieczyc.
POMURZCIE MI BRACIA POLCY CHRZESCIANIE,BARDZO MI CIERZKO,WIEM RZE TO FOBIA,DLA MNIE RUZANIEC JAK WALKA.ALE NIE PODDAJE SIE.
Naprzyklad,piszac wam o swoim problemie,jeszcze dzis juz muwilem Rurzaniec,ale znowu bede go odmawiac,bo meczy mnie to,rze jeden razy odmuwilem na poczotku Wierze w Boga Ojca jeden razy i nawet bardzo szczerze sluchajac karzde slowo odmuwione.Bede znowu odmawiac Ruzaniec,bo dla zabespieczenia,nie odmuwilem drugi raz Wierze w Boga Ojca.
Pomurzcie.........
Jerzy
Jerzy Sie 8 '13, 13:42
Marcinie, musisz bardziej zaufać Panu Bogu i Matce Najświętszej. Jeśli szczerze odmawiamy Różaniec Święty to pomyłki nie mają znaczenia. Jeśli zaakceptujesz siebie takiego jaki jesteś i uznasz że Pan kocha nas jak Ojciec który nie przestaje kochać nawet gdy dziecko jest nieposłuszne a tym bardziej jeśli niechcący coś złego zrobi - to na pewno skończą się Twoje problemy z odmawianiem modlitwy. Nam też to się zdarza ale na szczęście trwa krótko, kiedyś moja córka myliła się przy każdym "Zdrowaś Maryjo" choć była to już połowa Nowenny i trzeci Różaniec. Czasem szatan który nie lubi Różańca nam język miesza i cieszy się że my się tymi pomyłkami przejmujemy. Gdy przestaniemy się tym denerwować to od razu modlitwa idzie nam bez problemów. Nie przestawaj się modlić a przestań się stresować pomyłkami. Wszyscy jesteśmy oddani pod Macierzyńską Opiekę naszej Pani, Ona nas kocha i wybacza nasze błędy.

Pozdrawiam.  

Besia
Besia Sie 8 '13, 15:30

Marcinie myślę podobnie jak Renata i Jerzy ,a jeżeli bardzo Ci to nie daje spokoju możesz odmówić modlitwę do sw. Michała Archanioła przed rozpoczęciem różańca i prosić Ducha Swiętego ,żeby pomógł Ci dobrze się modlić.

 

 

      Święty Michale Archaniele,

           broń nas w walce;

           a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.

           Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,

           a ty, Wodzu niebieskich zastępów,

           szatana i inne duchy złe,

           które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą

           mocą Bożą strąć do piekła.

           Amen.

Edytowany przez Besia Sie 8 '13, 15:34
Marcin
Marcin Sie 8 '13, 16:55
Diekuje Kochani.Ulrzylo mi.Kiedy czytalem wasze odpowiedzi,oczy mialem pokryte lzami.

Marcin
Marcin Sie 8 '13, 18:22
Nie tak dawno zkonczylem odmawiac Ruzaniec Kochany.Za wasza pomoca,jestem szczesliwy - odmuwilem я wielka ulga druga czesc Swiatla.Kiedy odmawialem Ruzaniec,najwarzniejsze wasze slowa,powtaralem sobie,i na przeciagu calej mojej modlitwy.A tym najbardziej,pomogla mi cudowna modlitwa do Swietego Michala Archaniola,ktura mi podarowala Beti.
Kocham was,bede za was sie modlic,pisze wam,i od scescia znowu mam oczy we lzach.
A po Ruzancu,zawsze odmawiam Koronke do Bozego Milosierdzia,Modlitwe do Pana Jezusa znaliezionou w grobie Panskim,Litania do Serca i Krwi Chrystusa i Najswietszej Maryi Panny.A na poranku Modlitwe duchowej adobcji.I w ich odmuwieniu zawsze pamientalem o waszych slowach i Modlitwie do Swietego Michala Archaniola.
Renata,Jerzy,Beti - jestescie prawdziwymi dziecmi Bozymi,i prawdziwymi Chrzescijanami,przez kturych Pan miluje sie nad tym grzesznym swiatem.
KOCHAM WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I USCISKAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Besia
Besia Sie 8 '13, 20:52

Marcinie cieszymy się ,że jesteś z nami:) A jak tu trafiłeś na nasze forum?

 

Pozdrawiam .

Tomasz
Tomasz Sie 8 '13, 21:56

Już kiedyś spotkałem się z tym problem, łączy się to z nadwrażliwym sumieniem. Sposób jest jeden - kategorycznie założyć sobie : nie powtarzam.

Czy źle powiedziałem czy dobrze nie ma powtórek. Ja nie jestem doskonały tylko Bóg.

Marcin
Marcin Sie 9 '13, 09:56
Beti,pisalem w google.pl o moim juz bylym problemie.I tak oto znalazlem wasz forum))))
Besia
Besia Sie 9 '13, 10:02

Acha! To się ciszę ,że nas znalazłeś:) Pozdrawiam

Jerzy
Jerzy Sie 9 '13, 13:59
Marcinie to skoro już nas znalazłeś to bądź z nami bo razem łatwiej się modlić nawet jeśli daleko się od siebie mieszka. 
Marcin
Marcin Sie 9 '13, 15:19
Chcialo sie by,Jerzy a jak mam to zrobic,napisz prosze instrukcje.
Marcin
Marcin Sie 9 '13, 15:25
Z waszych odpowiedzi,wypisalem sobie na kartke taka Modlitwe:
Zaufaj Panu Bogu,Matce Swietej i Panu Jezusowi.Dla Nich jest najwarzniejsza Wola twojego serca,wiara i ufnosc.Dla Nich twoje pomylki nic nie znaczou.
Zaufaj Panu Bogu,i wtedy Duch Swiety i Swiety Archaniol Michal ochroniou cie od zlych duchuw.
Zaufaj Panu Bogu.
Amen.
Besia
Besia Sie 9 '13, 15:35
Piękna modlitwa Marcinku ,niech Ci Pan Bóg błogosławi.
Jerzy
Jerzy Sie 9 '13, 21:35

Marcin - co dzień o godzinie 22,00 czasu polskiego wszyscy łączymy się duchowo w modlitwie i odmawiamy modlitwę za siebie nawzajem i za nasze intencje w których się modlimy, tu jest dyskusja na ten temat: 

http://zywyrozaniec.pl/forum/topic/552?&page=2



ania
ania Sie 9 '13, 23:11
Wiesz Marcinie,chyba kazdy tu na tym forum ma takie problemy,bo szatan nienawidzi modlitw ale jesli przetrwamy,napewno bedzie lepiej i prosciej,zdarzaja sie takie dni,ze idzie dobrze a ktoregos,nie mozna sie skupic ale to wina zlego,Ty sie poprostu modl,Matka Boska Cie slyszy,bo na zlego tez nie zwraca uwagi..

Jeszcze taka moja uwaga,jesli sie modle za kogos,o wiele bardziej mi to wychodzi i czuje jakas gorliwosc...nie wiem jak to opisac,a o swoje,to tak jakby niewazne...dziwne uczucie ale nie poddaje sie,bo wiem,ze zostane wysluchana.

Powodzenia i Bog z Toba

Marcin
Marcin Sie 9 '13, 23:59
Bede sie starac.Zawsze bede wam odpisywac kiedy z wami bede sie modlic.A wys cie muwicie 4 czesci???
Marcin
Marcin Sie 9 '13, 23:59
Jaki jestem szczesliwy rze was znalazlem)))))Dzieki Panu Bogu!!!!
Jerzy
Jerzy Sie 10 '13, 07:22
Marcinie, można odmawiać nowennę z trzech części i pierwszą raz tak odmawialiśmy ale czegoś mi brakowało w modlitwie więc następne odmawiamy już z czterech części. Nam też szatan przeszkadzał w modlitwie ale się nie poddawaliśmy, nawet w nocy nas dręczył zwłaszcza Tereskę więc odmawialiśmy modlitwę do Anioła Stróża 
Marcin
Marcin Sie 10 '13, 13:50
Licze,rze Ruzaniec z ostatnich sil ma wielka moc.A walka z szatanem,jerzeli nas nie ztronci,to zrobi nas mocniej w Wierze w Boga.
Bridget
Bridget Sie 10 '13, 15:56
Marcinie,Różaniec piszemy przez ,,ó''. 

Wiem,że ciężko Ci pisać ale o to jedno proszę :-)))

 

Masz rację ,że im ciężej modlitwa przychodzi ,tym większą wartość ma:-)

Edytowany przez Bridget Sie 10 '13, 16:08
Strony: 1 2 3 »