Loading...

Cud za cudem | Forum Nowenny Pompejańskiej

Agnieszka Wrz 24 '13
Chciałam się podzielić swoim świadectwem związanym z odmawianiem NP;dużo by sie rozpisywać na temat wiekszych i mniejszych cudów, których doświadczyłam. Zaczęłam odmawiać NP w intencji z prośbą o macierzyństwo, jedna ciąże stracilam, wiec modlilam sie w tej intencji odmawiając 4 częśći różańca, obiecałam sobie że wytrwam bo to ważne dla mnie, chociaż nie wiedziałam czy dam radę , ponieważ należe do osób które z zapałem zaczynają coś i nigdy nie kończą, ale do 25 dnia wytrwalam, raz lepiej sie modlilam a czasem od tak zeby tylko zmowic , bo jakos nie moglam sie skupic, i tego 25 dnia wieczorem mój tato mial ciezki wypadek, i w ten sam dzien w nocy niebezpieczna operację, stojąc pod salą operacyjną bałam sie czy przeżyje, postanowilam więc od razu odmawiać równocześnie 2 NP. Namówilam także siostre i mame do odmawiania NP. Przez kolejne dni prosiłam Matkę Bożą o opiekę nad ojcem, poniewaz bardzo źle sie czuł, gdy bylam u niego w szpitalu to bardzo dusil go kaszel tak ze malo sie nie udusil a odkaszlec mu nie wolno bylo, tak sie przestraszylam zeby mu sie nic przez ten kaszel nie stalo i prosilam przed rozancem Mateczkę zeby mu  w tym dopomogła, i gdy tylko skonczylam sie modlic, ojciec zadzwonil ze duzo mu lepiej i ze wogole juz mu kaszel nie dokucza, ( tym bardziej przekonalam sie o pomocy Maryji, że akurat gdy ja o to poprosilam i skonczylam różaniec to zadzwonił, a po drugie ze on sie nie kontaktowal z nami bo byl na sali pooperacyjnej a zadzwonil zeby mi powiedziec te 2 slowa, jakby na udowodnienie dla mnie że modlitwa pomoga), i wiele innych tego typu sytuacji jeszcze było.Było ciężko odmawiać 7 różanców codziennie, czasem nie jadlam cale dnie , pol dnia spedzilam w szpitalu a pozniej do polnocy sie modlilam, i to na kolanach bo tak obiecałam... Co do taty to po 5 dniach wyszedl i wogole nie widac po nim ze cos mu dolegalo, kazdy bardzo sie dziwil nawet pielegniarka widzac rane 4 dniowa byla pewna ze juz 2 tygodnie ma bo tak zagojona ladnie. Co do mnie to mialam pewna chorobe i ktora nie pozwalala mi zajsc w ciążę i z dniem w ktorym skonczylam odmawiac NP odbieralam wyniki i okazalo sie ze juz jest wszystko w porzadku a pol roku nie moglam sie wyleczyc. Pozatym mam inne spojrzenie na życie, zauważylam jak wiele nie doceniałam, i dzięki tej nowennie moje życie sie odmienilo. Zachęcam wszystkich do odmawiania , mimo trudności i zniechęcenia , nie przerywać , tylko ufać . 
Edytowany przez Agnieszka Wrz 24 '13
Beti Wrz 24 '13
Witam Agnieszko i dziękuję za te piękne świadectwo:)
Monika Wrz 24 '13
Agnieszko piękne, budujące świadectwo! 
Karolina Wrz 24 '13
Cuda:) Matence jest bardzo miła Nowenna tym bardziej podejmując sie 4 tajemnice. Ja jestem w trakcie 2 Nowenny i odmawiam 3 tajemnice lecz po skończeniu tej Aktualnej Nowenny zaczynam od razu nastepna tym razem z 4 tajemnicami. Bog i Jego matka sa Wielcy chwała Im za to:)
Anna Wrz 24 '13
Chwała Panu i Królowej Różańca Świętego! dziękuję za świadectwo Agnieszko :)
Martyna Lis 28 '13

Chwała Panu i podziękowania Maryi :) Aż się wzruszyłam :)

Módlmy się za siebie

Zanim napiszemy – pomódlmy się wzajemnie za siebie! (por. Gal 6,2)

Codziennie o godzinie 22 modlimy się za siebie nawzajem. Dołącz do nas!
Świadectwa Nowenny Pompejańskiej

Moderator

Masz propozycję zmian? Widzisz błąd? Uważasz, że czyjś wpis narusza regulamin? Napisz PW do Moderatora.

Numer letni

Królowa Różańca Świętego numer 10 

Już jest – numer dziesiąty! Zobacz!

Urodziny

O naszej stronie

Pomocnicy Królowej Różańca Świętego

Ta strona jest zarządzana przez Fundację Pomocnicy Królowej Różańca Świętego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi inicjatywami.

www.pkrs.org.pl

Czytania na co dzień

Liturgia dnia

Reklamy

advertisement