Loading...

Darmowa prenumerata dla osób w trudnej sytuacji | Forum Nowenny Pompejańskiej

marek
marek Mar 30 '12, 11:11
Kochani, żyjemy w trudnych czasach, nie każdego czciciela Maryi stać na prenumeratę KRŚ. Stąd zrodził się pomysł, aby ewentualne nadwyżki przeznaczać na darmowe prenumeraty. Taki jest cel gazety: nie zarabiać, ale propagować różaniec.

W tej chwili mamy nadwyżkę: jedna osoba zapłaciła za dwie dodatkowe prenumeraty. Dziękujemy! Jedna prenumerata jest zarezerwowana, druga do wzięcia.

Tutaj będę też informować o kolejnych nadwyżkach. Osoby chętne niech zgłoszą się do mnie przez PW (prywatną wiadomość - wystarczy kliknąć na mój profil/obrazek, a potem na Wyślij PW).

Proszę jednak, by spełnione były dwa warunki: niech gazeta trafi do czcicieli Matki Bożej odmawiających nowennę pompejańską, oraz by były to osoby, których rzeczywiście na to nie stać. Modlimy się też, aby ich sytuacja uległa szybkiej poprawie! :)
Gabriela
Gabriela Mar 30 '12, 13:28
Mnie nie stać ale cały czas proszę Boga by się to zmieniło
marek
marek Mar 30 '12, 19:57
Mam już dwa zgłoszenia, jeśli bedą mozliwosci na kolejne prenumeraty, to napisze w tym wątku.

Gabrielo, nie martw się. Może warto zacząć nowenne w tej intencji? Dziś na pompejanska.rosemaria.pl zostanie opublikowane świadectwo o znalezieniu pracy. Znam wiecej osób, które tez znalazły prace dzięki nowennie, także i ja do nich sie zaliczam. 
Gabriela
Gabriela Mar 31 '12, 13:39
ja już w tej intencji wczoraj skończyłam część błagalną nowenny
marek
marek Kwi 3 '12, 21:23
Jeśli będa inne chętne osoby, niech zgłoszą się do mnie np przez e-mail, będziemy wiedzieć i szukać innych darczyńców prenumerat
Gabriela
Gabriela Lip 10 '12, 11:16
Bardzo dziękuję za przesłanie mi pisma KRŚ, moja sytuacja finansowa powoli się poprawia
marek
marek Lip 10 '12, 15:33
Życze owocnej lektury :)