Loading...

Grupa "NOWENNA NIE DO ODPARCIA w 2014roku" | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Propozycje
Jagoda
Jagoda Gru 30 '13, 11:16
Założyłam grupę bo zaczynam N.P. od 1-go stycznia. (jestem tu nowa) Po przejrzeniu stron zauważyłam że takie grupy są, więc może nie warto zakładać nowej. Dziś przejrzałam co się w tych grupach dzieje. Otóż NIC ! Osoby się zapisały i na tym koniec. Więc nie rezygnuję ze swojej grupy bo liczę na to że to będzie miejsce gdzie uczestnik choć 1 raz w tygodniu zajrzy i podzieli się tym co się w jego życiu, modlitwie dzieje. Podzieli się poruszeniami serca które zapewne czasem się przytrafiają. Niech ta grupa tworzy rodzinę która wspólnie dąży do celu którym jest Niebo. Na razie jesteśmy dwie, to też rodzina, ale zapraszam wszystkich którzy też tak rozumieją grupę modlitwy. Co Wy na to ?
Bridget
Bridget Gru 30 '13, 18:07
Mało czasu zostało na decyzję... 

To by była moja 8ma... 




Jerzy
Jerzy Gru 30 '13, 23:08
Ja niestety nie dam rady kolejnej NP zacząć bo dopiero zacząłem część dziękczynną od dzisiaj. Do tego dochodzą inne modlitwy więc i tak każdy dzień mam mocno omodlony. 
Jagoda
Jagoda Gru 31 '13, 11:14
Zapraszam wszystkich do przynależności do grupy, bądź do odwiedzania nas.

" Nie mam nic co bym mógł Tobie dać. Nie mam sił by przed Tobą Panie stać. Puste ręce przynoszę przed Twój w Niebie Tron, Panno z Nieba nakarm duszę mą." kto szuka przez Nią zawsze znajduje...

Mariusz
Mariusz Gru 31 '13, 12:00
Ja się waham ciągle. Dręczy mnie pewna sytuacja co do której NP już odmówiłem. Ciągle czekam na finał sprawy i szczerze mówiąc nie wiem czy bym dał radę "pociągnąć" inną intencję :(
Idea Jagody jednakże jest piękna, więc tak czy owak będę Wam kibicować :)
Bożena
Bożena Gru 31 '13, 14:22
Szkoda Jagodo że taka grupa nie powstała jak odmawiałam NP. Faktycznie w poprzedniej nic się nie działo a czasami bardzo chciałam wyrazić to co czuję w trakcie odmawiania NP. Teraz robię odpoczynek ale może poszczęści mi się i przy podjęciu następnej Nowenny też będzie prężna grupa. Pozdrawiam
Jagoda
Jagoda Gru 31 '13, 16:02
Nie! Dla wszystkich tych którzy będą odmawiać Nowennę w 2014 r Bez względu na to kiedy zaczęli , lub zaczną. :)
Anna Weronika
Anna Weronika Gru 31 '13, 20:31
Miałam wątpliwości, czy koniecznie trzeba rozpocząć 1-go stycznia 2014, ale teraz już wiem. Będę odmawiać kolejną moją Nowennę Pompejańską w 2014r. - zatem dołączyłam do grupy.