Loading...

Moje małżeństwo - moim skarbem..... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Monika
Monika Lut 14 '14, 10:15
Cytat z Weronika Mój mąz wczoraj na wzmianke o kościelnym ślubie nie zareagował niechęcią tylko wzruszył ramionami. to dobry znak:)

kuj żelazo póki gorące! zbliża się Wielkanoc - piękny czas na ślub :)))))
Weronika JG
Weronika JG Lut 14 '14, 10:19

Cytat z Jerzy ale na pewno nie czuję się godny żeby za kamień chwycić. Ważne Weroniko że się modlisz i chcesz zarówno sama jak i męża doprowadzić do Boga. 

dziękuję Jerzy:)



Cytat z Jerzy Właśnie dzwoniłem do pani doktor i okazuje się że guzy się zmniejszyły.

Chwała Panu!:))



Cytat z Monika kuj żelazo póki gorące! zbliża się Wielkanoc - piękny czas na ślub :)))))

jasne ,że tak:))Kuć tylko muszę z wyczuciem:))

Iwona
Iwona Lut 14 '14, 11:08
Odkad zaczelam zyc- Boze jak jestem ciekawa jaka swoja wole dzisaij dla mnie zaplanowales nie mam rozterek duchowych .Nie planuje swojego jutrzejszego dnia ,nie zastanawiam sie co bedzie ,spelniam swoje obowiazki i tak jak pisalam wrecz zzera mnie ciekawosc co mo Bog jescze w tym zyciu zapolanowal .I w ten wlasnie sposob osiagnelam spokoj ducha .Jestem bardzo ciekawa czy zostane w Anglii czy wroce do Polski ,jestem bardzo ciekawa czy bede jeszcze zyla ze swoim nawroconymn mezem.Zalezy mi tylko, zeby sie nie pogubic i spelniac wole Boga .Jaki to jest komfort zycia nie martwic sie o nie.
Weronika JG
Weronika JG Lut 14 '14, 13:39

Cytat z martra zaczęłam śmiać  mu się w nos.

Ha! ha! ha! właśnie!
Weronika JG
Weronika JG Lut 14 '14, 17:44

Wczoraj przysłano mi  różaniec z nasion różanecznika , był piękny ....

dzis juz wysłałam go dalej , koleżance bo u niej ostatnio nie ma ani modlitw ani rozmów z Bogiem:)

dzis za to zakupiłam koronke pokoju i jeszcze książkę Modlitwy do św. Michała Archanioła:))

Edytowany przez Weronika JG Lut 14 '14, 17:51
Besia
Besia Lut 14 '14, 23:22
Jaka książka Rito?
Weronika JG
Weronika JG Lut 15 '14, 11:15
Modlitwy do Krwi Chrytusa nie mozna odmawiać??
Besia
Besia Lut 15 '14, 12:07
A tak Rito teraz wiem czytałam o tym modlitewniku ,są tam modlitwy znane ,ale wciśnięte są też między nimi różne niesprawdzone objawienia i lepiej tego nie kupować ,tylko ,ze te modlitewniki są w katolickich księgarniach i człowiek czasami nie zwraca uwagi na imprimatur ,bo nie spodziewa się ,ze tam może nie być .
Weronika JG
Weronika JG Lut 15 '14, 16:51
Wczoraj gorąco modliłam sie do św.Micha Archanioła:) wszystkimi mozliwymi modlitwami jakie znalazłam w ksiązce, która wczoraj kupiłam. Jakoś miło mi sie zrobiło , gdy sobie go wyobraziłam ze świetlistym mieczem Bożej łaski, silnego w Bogu:) I wyobraziłam sobie ,że stoi przy mnie....rycerz Boga:) To było szalenie pokrzepiające:))
Weronika JG
Weronika JG Lut 16 '14, 09:02
Maryja na powrót wprowadziła do mojego życia spkój:))Widzę bardzo duże zmiany i spokój mnie ogarnia:))
Besia
Besia Lut 16 '14, 12:32
Cieszę się kochana ;)
Weronika JG
Weronika JG Lut 16 '14, 12:37


Moja Koroneczka Pokoju:))



pomaga mi w czasie jakichś"niesnasek"  :)))

jesli zaczynam przeczuwac powazne i mniej powazne "turbulencje":))


wczoraj też zadziałała, "od ręki":))

Weronika JG
Weronika JG Lut 16 '14, 13:55
Chyba sie stanę najwieksza zwolenniczka koronek:) ( wszystkiego rodzaju)
Weronika JG
Weronika JG Lut 16 '14, 19:56
Cudowna rada Beti:))) Dziekuje ,że zawsze o mnie myslisz:***
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 07:37

Matko Przenajświętsza, Dziekuję Ci za WSZYSTKIE łaski jakie dotychczas od Ciebie otrzymałam. Wiem ,że mnie wysłuchujesz, przytulasz do siebie i ocierasz moje łzy Świętym Płaszczem:)))



A teraz cos do WSZYSTKICH , którzy przegladaja to forum i ciekawi sa czy warto podjać NP:  MÓDLCIE SIE BO WARTO!!!!

Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 18:36

Wielka radość mnie przepełnia dzis ,że mam takie "parcie " na modlitwę,że sie modlę prawie śpiewająco, i że wolę walki mam  jak zwykle przeogromną. Wiem,że ta radość od Boga pochodzi :)


Amen

Monika
Monika Lut 17 '14, 18:44
Jesteś niesamowita :D
Weronika JG
Weronika JG Lut 18 '14, 21:46
Maryja prowadzi mnie i ochrania- czuje to!:)
Edytowany przez Weronika JG Lut 18 '14, 21:46
Besia
Besia Lut 18 '14, 22:00
Pięknie Weroniko;)))
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »