Loading...

Nie wiem co robic z bratową | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 17:53


Prosze o podpowiedż co robic...

dowiedziałam sie ,że bratowa chce zdradzic mojego brata ciotecznego , wikła sie w romans , jeszcze mnie sie chwali.....nie wiem czy powiedziec bratu?czy moze mojej matce chrzestnej- jego matce? podpowiedzcie!

Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 18:10

zanim zdaże odmówic ona pójdzie z tamtym do łózk mówiac brzydko......

ale mi dzis wiesci dostarczyłoa , nie ma co....

Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 18:45
nie skutkuje nic:(((gotowa nawet sie rozwiesc!!!
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 18:47
a takie fajne ma zycie piekny dom , prace świetna dzieciaki sliczne.....ech...
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 18:56
Aniu droga, ona zamówiła jakis czar u niejakiego Baszy Albiona!!! smiałam sie z tego na poczatku. Pracuja razem w szpitalu. To sie juz ociera o czarna magie co ona wyprawia!
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 18:57
I z tego co wiem przebakiwała coś od dwóch miesiecy ale to co mi dzis powiedziała to włos zjerzyło mi na głowie!!!!
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 19:03

żeby go omotac jeszcze bardziej , z tego co słyszałam to jej sie udało

Ja sie z tego smiałam z czarów marów, mój maz sie smiał....co to w ogóle za idiotyzm jest?

Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 19:05
Jakże się ciesze,że w moim życiu "czaruje" Matka Boża:)))
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 19:27
A nie lepiej bratu powiedzieć? daleka jestem od chęci kablowania , ale dla dobra sprawy..?
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 19:36

Bratowa mnie znienawidzi:(((((

może nic nie zrobić?

pomodlić sie tylko...i aż

bo złosc mnie trzepie na bratową....

Iwona
Iwona Sty 6 '14, 22:08
A moze powiedz bratowej ze powiesz bratu ,jezeli sie wystraszy to znaczy ze zalezy jej na malzenstwie i w zaleznosci jak zareaguje bratowa bedziesz dzialac dalej.
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 12:32
Do brata dodzwonić się nie mogę, bratowa jest jak w amoku, teraz twierdzi ,że brat tez szuka przygód w pracy.Niestety rozeznać sie w tym nie sposób:(((
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 12:52
Rozeznać sie w tym nie mogę już.Nawet jesli on źle cos zrobił ona nie musi od razu robić tez tak źle jak on.....Tłumaczyłam , ale niestety jest głucha na moje tłumaczenia. Im tak chyba dobrze zwalac wzajemnie na siebie winę. Wewnętrznie czuje ,że powinnam poczekać.....
Edytowany przez Weronika JG Sty 7 '14, 12:53
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 13:14

Święta prawda:)


dużo  w zyciu głupot zrobiłam , ale przenigdy by mi nie przyszło do głowy zdradzać męża- to brudne, ochydne i.........na prawdę z piekła rodem.

Edytowany przez Weronika JG Sty 7 '14, 13:14
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 13:58
Dowody mam w postaci smsów od niej, ale nie o to tu chodzi, rozmawiałam z nia - twierdzi,że doskonale sobie sama poradzi ze swoimi sprawami. Skoro tak to poczekam,
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 15:38
Odkąd tamten mag od siedmiu boleści zaczął swoje czary bratowa źle sie czuje , 3 razy z rzedu miała anginę- czarodziej twierdzi ,że tak źle sie czuje bo czary działają-ona głupia wierzy. A w ogóle zaczyna zachowywać sie jak opętana i szuka jakieks czarnej magii w internecie....
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 15:46
Zastanawiam sie czy takie głupstwa moga opetać?
Iwona
Iwona Sty 7 '14, 18:05
Przypomnialo mi sie jak zaczyna sie sprawy brac w swoje rece to na pewno wszystko skonczy sie zle. Powierz Bogu problem i pros o rady, zeby Bog okazal Ci swoja wole a otrzymasz pomoc nie od nas tylko od Boga.
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 18:08
Muszę modlić sie po prostu o rozeznanie:)
Iwona
Iwona Sty 7 '14, 18:41
Tak tak Weroniko to bedzie najrozsadniej napisz nam jak juz dostaniesz od Boga odpowiedz jak postapilas.Ja mialam wielki problem z mezem nie wiedzialam co robic prosilam Matke Boza, zeby okazala mi wole Boga w sprawie mojego malzenstwa i otrzymalam odpowiedz NIE -maz mnie i corke odzieral z godnosci ,rozstalam sie z mezem a na potwierdzenie woli Bozej wyjechalysmy do Anglii.Mamy przeciez dobrego Ojca musimy tylko spelniac jego wole a nie zamartwiac sie .
Strony: 1 2 3 »