Loading...

Pomodlę się:) | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 11:29

Moi Drodzy!

Ponieważ od kilku dni modlę sie prawie non stop- taka odczuwam potrzebe i juz nawet po odmówieniu całej Nowenny zaczynam znów różaniec chciałabym się pomodlić za Was i Wasze intencje skoro mam tyle energii modlitewnej( tak to nazwijmy) Bardzo więc proszę Was o intencje jakieś Wasze- żebym nie modliła sie tylko za swoje sprawy-pomodlę sie i za Wasze. Może kto ma jakie zmartwienie? Napiszcie, ja będę sie modlić:)

pozdrawiam

Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 11:38

oki, wzięłąm sobie karteczkę i spisuję komu o co:)

mam nadzieję ,że ktoś jeszcze potrzebuje modlitwy:))

Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 11:54
bardzo chętnie , nie ma problemu:))
Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 13:07
Modlitwa z taka radościa mi przychodzi!Jestem jak natchniona, dzieci sie drą, pies szczeka a ja modle sie w duchu juz od rana:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 15:59

No dziewczęta;) już kilkadzesiąt zdrowasiek poszło do Bozi w waszej intencji. Nadal proszę o intencje , bo do wieczora jeszcze daleko i pewnie jeszcze ze stówka pójdzie w Niebiosa:)

O Was dwóch rzecz jasna wciąz myśle w modlitwie:)

Edytowany przez Weronika JG Sty 11 '14, 16:00
Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 16:11
Eeeeeeeeeeee.....Gdzie jest Anna 123???
Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 16:27
Wyświetlało mi sie ,że nie masz konta....
Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 16:39
I za to - pomódlmy się!:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 12 '14, 11:15
Wczoraj modliłam się za Was prawie do północy:)

Spać mi się nie chciało, postanowiłam zrezygnować z oglądania telewizji. Odmówiłam nawet całą Droge Krzyżową chociaż nie był to piątek, ale czułam taka potrzebę. Jesteście zatem dziewczyny dobrze omodlone na chwilę obecną.....a to jeszcze nie koniec;)

Jerzy
Jerzy Sty 12 '14, 12:33
Skoro masz tyle energii modlitewnej to pomódl się i za mnie bo od kilku dni mam kryzys w odmawianiu nowenny. Choć się nie poddaję to jedną nowennę odmawiam przez 3 - 4 godziny. Zostawiłem różaniec w domu i w kościele wziąłem taki biały plastykowy który wisiał przy klęczniku, całkiem był podobny do tych które były opisywane na naszym forum kilka dni temu. Od tamtej pory inne modlitwy mi idą normalnie a z NP mam ogromny kłopot.  
Weronika JG
Weronika JG Sty 12 '14, 12:40
Oczywiście ,że sie pomodlę. Nie wiem skad u mnie od trzech dni takie parcie na modlitwę.Prawde powiedziawszy jestem zszokowana:/
Bożena
Bożena Sty 12 '14, 13:06
Weroniko, czytam z zachwytem Twoje świadectwo. Jeżeli jeszcze masz siłę to wspomnij o mnie o powrót sił  witalnych.
Weronika JG
Weronika JG Sty 12 '14, 13:08
Oki:) mam nawet katreczke a na niej zapisane komu za co:)
Bożena
Bożena Sty 12 '14, 13:25
Weroniko, jesteś niesamowita :)))))))
Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 17:17
Dobrze:)
Mariusz
Mariusz Sty 13 '14, 17:45
Weroniko, jesteś moją Idolką :)
Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 17:48

Bycie Idolem zostawmy Panu Bogu

to jest Idol dopiero:)


Ania
Ania Sty 13 '14, 18:39
Weroniko, jesli jeszcze mozna sie podlaczyc, to prosze pomodl sie i za mnie zebym odzyskala wiare w dzialanie modlitwy... Odmawiam Nowenne caly czas ale coraz mniej wierze ze zostanie wysluchana ta moja intencja
Jerzy
Jerzy Sty 13 '14, 18:43
Skuteczne są te Twoje modlitwy bo wczoraj Nowenna mi poszła jak pociąg ekspresowy. Dziś już też znalazłem czas i połowę odmówiłem więc zostały mi już tylko dwie cząstki :) Dzięki dobrej modlitwie lepiej mi się również spało więc nareszcie troszkę wypocząłem w nocy. Dzięki. 
Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 18:47

Aniu- juz jestes podłączona:) nie poddawaj sie w modlitwie

ciesz sie ,że ona istnieje,że mamy tak cudowną broń, taki Różańcowy Bukiet do ofiarowania Mateczce Przenajświętszej!



Jurku- bardzo sie cieszę. Pomaga bo szczera:))

Strony: 1 2 3 4 »