Loading...

Pomodlę się:) | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Monika
Monika Lut 14 '14, 13:10
czy ja mogłabym tez prosić o modlitwę ? jeżeli tak to proszę o modlitwę w intencji kursu Nowe Życie, na który chcemy jechać z Mężem pod koniec miesiąca. Aby nic nam nie stanęło na drodze i aby ten kurs przyniósł nam wiele dobrych owoców duchowych.
Weronika JG
Weronika JG Lut 14 '14, 13:11
Dobrze Kochana:) juz zaczynam sie modlić:))
Monika
Monika Lut 14 '14, 13:16
Weroniko dziękuje :) Ja zapewniam o mojej pamięci modlitewnej w Twoich intencjach :)
Weronika JG
Weronika JG Lut 14 '14, 13:34
Ja się zwyczajnie uwielbiam modlić za innych, za siebie modlę się mniej chętnie bo mi się zrazu wydaje ,że inni są w większej potrzebie niz ja sama:)
Weronika JG
Weronika JG Lut 14 '14, 16:34

Poniewaz znów odczuwam wielką potrzebe modlitwy dzis na pewno będe sie modlic pewnie do północy:)proszę zatem tych, którzy chca by mi napisali za co mam sie dla nich modlić:))

Wasza Weronika znów działa:)))

Weronika JG
Weronika JG Kwi 4 '14, 15:31
Moi Kochani ! 
 dzis wieczorem chce sie modlić w Waszych intencjach. Ktos potrzebuje modlitwy w jakiejs ważnej sprawie?
Weronika JG
Weronika JG Kwi 4 '14, 16:07
Dobrze moja Kochana Sowo:***
Weronika JG
Weronika JG Kwi 4 '14, 20:20
Dobrze, dziś pomodlę sie Różancem do dziewięciu Chórów Anielskich , za wstawiennictwem Michała Archanioła:) pozdrawiam Was:))
Kinga
Kinga Kwi 6 '14, 10:53
Jeśli zechcesz, proszę o modlitwę również za mnie - w moich intencjach, trudnych Bogu znanych. Dziękuję.
Weronika JG
Weronika JG Kwi 6 '14, 11:40
Dobrze;))pozdrawiam i juz śpiesz e z modlitwą:)
Kinga
Kinga Kwi 6 '14, 13:41
Dziękuję Ci bardzo.
Weronika JG
Weronika JG Lis 10 '14, 09:56

Odświeżam temat, jesli ktoś potrzebuje to bardzo proszę dziś będę prosic w Waszych intencjach  Dusze Czyśćcowe:)

Gosia
Gosia Lis 10 '14, 11:21

Mogę prosić o modlitwę w moich intencjach? bo sama już nie daję rady

Dziękuję

Weronika JG
Weronika JG Lis 10 '14, 13:18

Pomodlę się Gosiu. czekam jeszcze do wieczora może ktos sie jeszcze dopisze:)

Strony: « 1 2 3 4