Loading...

Modlitwa o miłość | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Agata
Agata Lut 11 '14, 16:14
Jestem TU by zapytać WAS czy mogę się modlić o uczucie drugiego człowieka, który jest zupełnie wolny, nie ma dziewczyny, nie ma żony, nie ma dzieci, kiedyś był mną zainteresowany ale ja nie byłam na to gotowa, potem gdy je tego chciałam, okazało się już za późno, gdyż on zwyczajnie mnie już nie chciał jako kobiety na życie, teraz od miesięcy traktuje mnie jak dobrą koleżankę. Ja niestety kocham go całym sercem i każdego dnia modlę się do św Rity oraz odmawiam Koronkę, oraz raz w tyg jeżdzę do pewnego Kościoła  o to by ON odwzwazjemnił moje uczucia. Pytanie brzmi czy taka modlitwa może pomóc? Wiele osób mówiło mi, żebym z tym skończyła bo modlitwa to nie magia. ALE to jedyna/ostatnia moja nadzieja...
Agata
Agata Lut 11 '14, 16:40
macie jakies przyklady gdzie Bog wysluchal takich prosb? kiedys, hm to moze przypadek siedzialam z rozancem w reku i w tej chwili on napisal...
Agata
Agata Lut 11 '14, 16:53
ok, znajdz prosze, z postu Twego wynika raczej sceptyczne nastawienie co do osiagniecia celu w ten  sposob...
Agata
Agata Lut 11 '14, 17:43
JESTEM na ostrym zakrecie, bo tu jest moje byc albo nie byc
Agata
Agata Lut 12 '14, 09:02
tak, wiem... Chciałabymym prosic Was o przyklady tego, ze taka modlitwa moze zdziałac cuda...
Iwona
Iwona Lut 12 '14, 10:31
Podobnie i Duch wspiera nas w niemocy naszej; nie wiemy bowiem, o co się modlić, jak należy, ale sam Duch wstawia się za nami w niewysłowionych westchnieniach.Tak radzi nam swiety Pawel.Natalio ja bylam na wiekszym zakrecie bo nie wiedzialam czy Bog praqgnie bym zyla ze swoim mezem .Speparacja jest dozwolona.I wiesz zalezalo mi tylko na jednym, zeby spelnic wole Boga.Tak strasznie prosilam matke Boza, zeby mi pozwolila ,zeby mi okazala wole Boza.Modl sie wlasnie o to powiedz Bogu o swoich uczuciach,rozterkach i modl sie o rozeznanie woli Bozej ,bo jak ja poznasz to bedziesz z tym czlowiekiem a jak nie to Bog zabierze to uczucie ,ale w obu przypadkach osigniesz spokoj i szczescie.
Agata
Agata Lut 12 '14, 11:42
szuka innej, jest na portalu randkowym... jedyna nadzieja w Bogu, tylko pytanie czy Wy w to wierzycie?
Monika
Monika Lut 12 '14, 12:45
ale w co wierzymy? w to, że Bóg wysłuchuje naszych próśb? jeżeli o to chodzi to tak, wierzymy. Inaczej by nas tu nie było ;)

Ale Ty musisz zawierzyć Bogu i prosić o łaski na zasadzie "niech się stanie wola Twoja, nie moja".

Agata
Agata Lut 12 '14, 12:49
cz wierzycie w takie cuda, ze nie mamy kontaktu a Bog jesli taka bedzie jego wola sprawi ze On sie odezwie...
Monika
Monika Lut 12 '14, 13:07
Cytat z Natalia Bog jesli taka bedzie jego wola sprawi ze On sie odezwie...

oczywiście, że tak - nie stanie się nic niezgodnego z Wola Bożą a jeżeli już to tylko po to aby pokazać, że to czego chcemy (a jest niezgodne z planem Bożym) jest złe i musimy zawrócić z tej drogi. 


Módl się o szczęście dla tego człowieka a proś Boga o miłość dla siebie nie wskazując konkretnej osoby. I pamiętaj, że to Jego wola ma się stać, nie Twoja - choćby Twoje pragnienie było czyste i niewinne.

Edytowany przez Monika Lut 12 '14, 13:09
Agata
Agata Lut 12 '14, 13:39
ale co zlego w modlitwie o jego uczucie, w modlitwie o konktetna osobe?
Monika
Monika Lut 12 '14, 14:28
złego nic ale Bóg może mieć dla Ciebie inny plan, może przeznaczyć Ci inną osobę i wtedy jak nie spełni sie to o co prosisz to bedziesz miała pretensje do Pana Boga, że Cię nie wysłuchał. A nie zastanowisz sie nawet nad tym czy dobrze sformułowałaś swoją prośbę. Czy Twoja intencja była poprawnie skonstruowana. Bo prosząc o miłość nie możemy od Boga wymagać żeby to była miłość konkretnego człowieka bo nie wiadomo czy jest on nam przeznaczony. Może się nam wydawać, że to ten, jedyny i nikt inny się nie liczy ale to może być tylko nasze pobożne życzenie. Musisz prosić Boga o to, żeby postawił na Twojej drodze odpowiedniego chłopaka. Jeżeli w zamyśle Boga bedzie to ten, do którego wzdychasz to tak się stanie. A jesli nie to bedzie to inny mężczyzna. A Twoim zadaniem jest przyjęcie woli Bożej i nie stawianie warunków, że tylko tego mi Boże daj a nie innego. Bez pokory nie będziesz w stanie niczego wymodlić. 
Agata
Agata Lut 12 '14, 16:30
hm, to w takim razie jaki jest sen mowienia o co prosze, to niech wszyscy sie modla tylko : Badz wola Twoja, czemu nie moge sie modlic, pomoz mi dotrzec do NIEGO? Tylko Boze daj mi milosc?
Agata
Agata Lut 12 '14, 17:07
czyli np przy nowennie pompejanskiej jak mam nazywac intencje? nijak?
Agata
Agata Lut 12 '14, 17:14
nie jestem cyniczna, nie rozumiem tego, ze mozna modlic sie o poczecie dziecka a nie mozna o milosc?
Agata
Agata Lut 12 '14, 17:46
czyli swiadectw nowenny dot odzyskania kogos nie znacie? Czemu nie modle sie inaczej? Bo kocham go od dawna calym sercem
Agata
Agata Lut 12 '14, 18:59
oczywiscie, ze chce by bylo mu dobrze, ale wiem, ze moglabym dac mu to szczescie, nowenna rozpoczeta :)
Agata
Agata Lut 13 '14, 09:28
co jesli w trakcie nowenny w glowie zmieni mi sie intencja, tzn nie bede juz tego chciala, co wtedy robic?
Iwona
Iwona Lut 13 '14, 09:40
Dlatego polecilam Ci modlitwe do Ducha Swietego .On bedzie wiedzial czego najbardziej potrzebujesz i co bedzie Twoim dobrem.
Agata
Agata Lut 13 '14, 10:00
no ale ja juz zaczelam nowenne> Co wtedy bede musiała zrobiC?
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »