Loading...

Różaniec w nowennie po północy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Maria Anna
Maria Anna Lut 11 '12, 21:11
Mam pytanie, bo często po cięzkim dniu idę spać wiecorem, budze się po polnocy a dopiero potem koncze nowenne, potem znow ide spac, ale juz na dobre. Rozumiem, ze tammoegę odmawiac nowenne?
GG
GG Lut 11 '12, 22:16
Myślę, że tak.  Jeżeli Twój zwykły dzień tak wygląda, że kładziesz się na dobre dopiero po północy to możesz dokończyć odmawiać nowennę przed tym drugim " właściwym" snem.
MD
MD Lut 16 '12, 20:30
Też tak miewam - z każdą nową NP staram się kończyć w danym dniu (przed północą mimo, że kładę się spać zwykle koło 2). W tej nowennie (to już 47 dzień) wykroczyłam po północy 3 razy. Chyba najważniejsze jest aby nowenny nie przenosić na dzień następny
MD
MD Lut 21 '12, 23:19
Ewo,
próbuj odmawiać wszystkie części jednego dnia. Nie przejmuj się niepowodzeniami - modlitwa doskonali się z czasem.
W mojej pierwszej NP zdarzało mi się nadrabiać w kolejny dzień. Mimo to otrzymałam wiele łask. Trzeba nad sobą pracować, ale lepsza jest nasza niedoskonała modlitwa niż żadna :)
Cieszę się, ze się odważyłaś!
Pozdrawiam
kasia
kasia Mar 15 '12, 09:39
lena masz racje że nie warto zostawiać nic na potem tylko niewiem czy dałabym rade wstać o 4 rano podziwiam cię za to
kasia
kasia Mar 17 '12, 07:44
lena przepraszam jeśli cię czymś uraziłam niewiedziałam że masz chorą córeczke teraz już wiem dlaczego tak wcześnie zaczynasz nowenne podziwiam cię że dajesz sobie rade sama
kasia
kasia Mar 21 '12, 13:13

Też Cię pozdrawiam ucałuj odemnie córeczkę

marek
marek Lip 6 '13, 22:06
Cytat z Diana Bog wszystko moze! z wiara kochani ! :)

Świetne podsumowanie, właściwie nie trzeba nic wiecej ;-)