Loading...

Pierścień Atlantów | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Zagrożenia duchowe
Karolina
Karolina Lip 28 '15, 17:31

Ziołą są jak najbardziej ok - chociaż trzeba uważać skąd się je bierze - najlepiej jak się da zbierać samemu (ja tak robię o ile się zmieszczę w sezonie), poza tym kupować w sklepach zielarskich, normalnych, nie w jakichś cudacznych, a wiem że i w ezoterycznych bywają, albo w aptekach, o ile skóry nie zdzierają cenowo.

No ten pierścień to wciąż epidemia - ostatnio poszłam do pewnego urzędu, i zwróciłam uwagę na to, że kobieta która mnie obsługiwała (bardzo niemiła) nosiła to paskudztwo na palcu. Bawiąc się moim różańcem w formie obrączki pomyślałam sobie "no tak, ona z konkurencji, to i niemiła" ;)

Joanna
Joanna Sie 20 '15, 14:32

Odnośnie tej niefortunnej przesyłki do mamy...zagrożenia bezpośredniego dla Ciebie nie ma, ale chronić siebie trzeba . Dobrze że nosisz szkaplerz(także noszę), znak przynależności do Matki Bożej. Dobrze by było, jak to było wspomniane, wytłumaczyć mamie jakie zagrożenie to stanowi i faktycznie pozbyć się tego, zniszczyć, przetopić. Byleby się w inne ręcę nie dostało. To raz. Modlitwy wstawiennicze dla Ciebie , mamę dobrze byłoby zabrać do egzorcysty, by to wszystko zło przerwać a furtki pozamykać. Można zaopatrzyć się także w sakramentalia, . Polecam też modlitwę do Krwi Chrystusa (litania czy własna spontaniczna), by przez Krew Przenajświętszą oddawać Bogu te sprawy , całą rodzinę, siebie i prosić o ochronę. 

Iza
Iza Sie 21 '15, 11:31

Chciałabym ostrzec każdego, kto ma dziecko, sam jeszcze jest nastolatkiem bądź taką osobę ma w rodzinie. Gazety dla młodych ludzi są naszpikowane różnymi amuletami, horoskopami. Po przeczytaniu o tym pierścieniu (o którym swoją drogą nie miałam wcześniej pojęcia, nikt w moim wieku o tym nie mówi mimo sporego zagrożenia) coś mnie tknęło i przeszukałam swoją biżuterię. Oczywiście znalazłam 2 pierścionki z pacyfkami - plastikowe, kupione razem z jedną z gazet dla dziewczyn. Ja na szczęście za biżuterią nie przepadam i nigdy nie nosiłam, ale wiem że moje znajome czasami obwieszają się takimi symbolami w ogóle nie znając ich znaczenia. 

Joanna
Joanna Sie 21 '15, 23:06

Z muzyki to jeszcze dodałabym tu Rihannę i Tatoo... Pora na aktorów i aktorki.

Joanna
Joanna Sie 21 '15, 23:07

Z zagrożeń dla dzieci: unikać niektórych barbie i wszystkich zabawek Hello Kitty.

Joanna
Joanna Sie 21 '15, 23:09

No i plaga tatuaży. My to często bagatelizujemy a to również zagrożenie duchowe. Jest ich tak wiele...

Jaro
Jaro Kwi 25 '16, 12:17

Pierścień Atlantów nosi między innymi Tomasz Lis. No comment. 

Strony: « 1 2