Loading...

Okropny ból kciuka i biodra. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Inka
Inka Sty 27 '15, 23:05

Ja też bardzo proszę o wyjaśnienie tego,popieram Besię w tej kwestii.Też jestem ciekawa:)

Dorota
Dorota Sty 28 '15, 01:46

Elu...

Tekst pisany jest tylko tekstem, nie znamy ani głosu naszego rozmówcy ani jego serca, to może prowadzić do osądzania i sama zapewne wiesz, jak to jest właśnie w necie. Jesteśmy jednak tutaj wszyscy katolikami, więc treści dla nas niejasne winniśmy sobie wyjaśniać, by ktos drugi przez to nie zbłądził.

Wszyscy jesteśmy pielgrzymami na tej ziemi, każdy z nas jakoś  kiedyś zbłądził, błądzić może i teraz i nie może być pewny, że nie zbłądzi jutro. Ważne jest jednak wzajemne słuchanie, również tutaj, by tych błędów w nas było coraz mniej.

Moderator M
Moderator Sty 28 '15, 06:59
Cytat z Elżbieta Bo cokolwiek napiszę będzie przekręcone przez Renatę - więc nie warto.

 

 

zapewniam, że warto ponieważ są osoby, które chcą poznać Twoją opinię Elżbieto i to bez zamiaru osądzania Ciebie i "odwracania kota ogonem". Dlatego ponawiam swoją prośbę o szersze wyjaśnienie swojego stanowiska.

Dorota ma rację pisząc: 

 

Cytat z Dorota Tekst pisany jest tylko tekstem, nie znamy ani głosu naszego rozmówcy ani jego serca, to może prowadzić do osądzania i sama zapewne wiesz, jak to jest właśnie w necie. Jesteśmy jednak tutaj wszyscy katolikami, więc treści dla nas niejasne winniśmy sobie wyjaśniać, by ktos drugi przez to nie zbłądził.

 

Monika
Monika Sty 28 '15, 07:13

w Regulaminie zostały dodane następujące zapisy:

3. Użytkownik zakładający konto na Stronie zobowiązuje się do:

• nie rozpowszechniania treści (publikacji, orędzi, objawień) których treść nie jest zatwierdzona przez Kongregację Nauki Wiary lub stoi w jawnej sprzeczności z nauczaniem Kościoła katolickiego. W przypadku własnych objawień prywatnych (wizji, orędzi, natchnień itp.), co do których nie ma stanowiska Kościoła katolickiego, należy podać imiennie osobę duchowną (czynnego i nie suspendowanego kapłana Kościoła rzymsko-katolickiego), który treści te bada i zatwierdza swoim autorytetem jako kierownik duchowy.

oraz

8. Fundacja nie prowadzi na stronie kierownictwa duchowego pozostawiając pełne kompetencje do rozstrzygania spraw duchowych poprzez sakrament spowiedzi i zachęcając do uczestnictwa we nie wirtualnych wspólnotach Kościoła katolickiego pod opieką kapłana. Rady użytkowników strony mają charakter prywatny.

 

Anna
Anna Sty 28 '15, 09:00

Mnie się wydaje, że kwestia wiary jest strasznie śliska. Co do samego regulaminu i porad, wszystko świetnie, tylko ten regulamin jest bardziej dla stałych bywalców. Osoby które szukają czegoś tu i teraz i tak dowolnie zinterpretują daną poradę. Bo większość ludzi zawsze szuka potwierdzenia swoich przypuszczeń, a nie prawdziwej odpowiedzi.

Tak czy inaczej ja w wypowiedzi Eli nie znalazłam niczego złego. Choć jako osoba charakterna i może nawet trochę zbuntowana, delikatnie się nie zgadzam z pewnymi kwestiami, ale wzięłam to na bark mojej osobowości a nie tego, że Ela szerzy treści niezgodne z wiarą.

Monika
Monika Sty 28 '15, 09:13

Pisząc powinniśmy tak formułować swoją wypowiedź aby strona czytająca nie miała wątpliwości co autor miał na myśli. A jeżeli mimo wszystko takie wątpliwości się pojawią to powinny zostać rozwiane.

Moderator M
Moderator Sty 28 '15, 12:27

temat zostaje czasowo zablokowany

Strony: « 1 2 3
Temat jest zamknięty