Loading...

Egzorcysta z Łodzi albo grupa modlitewna proszę o pomoc | Forum Nowenny Pompejańskiej

Mała
Mała Oct 23, 10:45
Proszę o namiary na egzorcystę albo grupe modlitewna z Łodzi albo pobliskich miejscowości , w centrum pomocy duchowej nie ma terminów, wszędzie gdzie dzwonię nie ma terminów , prześladuje mnie pech od zawsze, mam awersję do wszystkiego co święte i czuję nienawiść do prawie wszystkich a najbardziej do Boga , do tego mam objawy chorób, dziwna twarz , nerwowość której nigdy nie było, i dwie lewe ręce, nic nie osiągnęłam mimo chęci i prob a jestem po 30 , kiedyś pisalam tutaj już , rodzina w której nie było miłości a były zabobony i chodzenie do wróżek , samobójstwa, i ogółem nienawiść, byłam dzieckiem niechcianym, kiedyś chodziłam do egzorcysty i było lepiej , jego już nie ma więc szukam innego i nie ma terminow
Mała
Mała Oct 23, 10:52
Nie praktykuje wcale , kiedyś praktykowałam bo tak mi kazali księża , chodziłam na pielgrzymki , do spowiedzi, odmawiałam różaniec a nawet nowennę, tak było przez wiele lat i tak nic się nie zmieniło, mówili że to zniewolenie a też były opcje że przekleństwo. Wiele nienawiści doświadczyłam od ludzi a nawet od rodziny tylko przez to że byłam wg nich brzydka. Nie lubię słońca, światła i jasności i i tak jest odkąd pamiętam a więc od bardzo dawna. W rodzinie prawie nie praktykuje nikt i od zawsze były konflikty
Helena
Helena Oct 23, 11:01

Pamiętam jak kiedyś pisałaś tylko pod innym nickiem chyba... Nie znam żadnego łódzkiego egzorcysty, ale polecam ks. Andrzeja Trojanowskiego TChr ( egzorcysta z Poczernina - okolice Stargardu i Szczecina ) 

Mała
Mała Oct 23, 19:19
Najczęstsze uczucie jakie odczuwam to smutek , potem płacz, drażni mnie śmiech i ludzie szczęśliwi. Dziękuję Pani Heleno za odzew
Edytowany przez Mała Oct 23, 21:42
Kasia
Kasia Oct 23, 19:38

Zacznij od spowiedzi generalnej ( tzn z całego życia)

Helena
Helena Oct 23, 19:57

Napisz tutaj  https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/kontakt ;  masz tu kilka adresów mailowych - opisz sytuację. Jestem przekonana, że będą w stanie pomóc, a może nawet "znajdą" kogoś kto pomoże i znajdzie czas na już :) 

Mała
Mała Oct 23, 20:07
Dziękuję bardzo P.Heleno
Edytowany przez Mała Oct 23, 20:08
Mała
Mała Oct 23, 20:09
U spowiedzi generalnej byłam dwa razy , kilkanascie lat temu i kilka lat temu
Helena
Helena Oct 29, 01:50
Mała, jak Ci poszło z egzorcystą ? :)
Mała
Mała Lis 1, 11:14
Nie ma terminów , jak narazie tylko grupa modlitewna a na termin trzeba czekać , tylko że mieszkam w takim miejscu że nawet do wspólnoty daleko
Helena
Helena Lis 1, 16:25
Ale jesteś na jakiś termin umówiona ?