Loading...

Uzdrowiciele | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Anka
Anka Lis 19 '15, 12:56

Kiedyś czotke kupiłam w cerkiew.pl, ceny są przystępne.

Karolina
Karolina Lis 19 '15, 13:17
Czotke mozna zrobic samemu - koszt wtedy wyniesie tyle, co za sznurek (na 100 koralikowa trzeba ok 30 metrow satynowego sznurka, najlepiej 3ki,czyli najgrubszego - u mnie w Szczecinie taki kosztuje jakies 80groszy za metr). Jak sie takie wiaze - na youtube sa filmiki, wystarczy poszukac pod haslem "how to make a prayer rope". Wtedy zamiasto placic 50zl + koszty przesylki zaplaci sie tyle co za sznurek. Czyli jakies pol z tego - mi zrobienie moich czotek zajelo ok 8 godzin, przy czym robie powoli, bo gdzie mam sie spieczyc :P ?
Joanna
Joanna Gru 2 '15, 13:40

O kurczę.. bardzo niebezpieczna sprawa z tymi "uzdrowicielami"... Wiadomo, człowiek zdesperowany i cierpiący latami - szuka pomocy gdzie się da.. Medycyna konwencjonalna nie zawsze skutkuje ( tak jak w moim przypadku ) choć nadal ewoluuje. Odkąd zaczęłam się nawracać proszę Boga o zdrowie...i nic.. Choruje całe dotychczasowe życie. Miałam w swoim życiu różne etapy. Od poczucia krzywdy, niesprawiedliwości , poprzez wielką nadzieję, aż do poczucia rezygnacji i pogodzenia z losem.Boża wola. "Bóg tak chciał". Kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Nie Bóg tak chciał, ale Ojciec kłamstwa bardzo często nam takie myśli podsuwa i zatruwa nas nimi dotąd, dopóki nie uwierzymy i się nie poddamy. To jedna rzecz, którą zrozumiałam. Druga jest znacznie ważniejsza i kryje się za słowem "Uzdrowiciel". To normalne, że pragniemy być szczęśliwi i zdrowi. Ale to pragnienie zdrowia nie powinno przesłaniać nam Tego, kto jest dawcą Wszystkiego Dobrego., Bóg w Trójcy Świętej. Czy nie jest czasem tak, że traktujemy Boga jak "dżina z lampy", magika, który spełni każde nasze zachcianki??. Sama biję się w pierś ale bądźmy sami ze sobą szczerzy. Dlaczego szukamy pomocy u "ludzi -  szarlatanów" (czyt.: wróżek, jasnowidzów, pseudouzdrowicieli na usługach szatana) , zamiast u Samego Boga?. Jeśli bardziej pokładamy ufność w drugim człowieku zamiast w Bogu, to nie jest dobrze....

dziadzus
dziadzus Mar 20 '16, 22:10

Znam jednego uzdrowiciela ,bardzo dobrego i zyczliwego wszystkim chorym.On potrafi wyleczyc wszystko i wszystkich .Znam rowniez Jego Matke Jeszcze Wspanialsza w uleczaniu wszystkiego i wszystkich.Coz ciezko ich zobaczyc jednak mozna czuc ich obecnosc i napawac sie nia.Wspaniale uczucie.Uwierz mi

Czy wiesz Weronioko o kogo chodzi?

Strony: « 1 2 3 4