Loading...

Moje małżeństwo - moim skarbem..... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 11:20

.........i tak jak w temacie:)


Szturmuję niebo, wczoraj miałam chwilę zwątpienia , ale to pewnie szatan mi podszeptywał- na prózno:)wytrwałam i to pierwszy mały cudzik , zasługa Mateczki Bożej Pompejańskiej. Dziś CZWARTY DZIEŃ MOJEJ NOWENNY O TRZEXWOŚĆ MEGO MĘŻA I NAWRÓCENIE. Proszę Was o modlitwę.

Edytowany przez Weronika JG Sty 8 '14, 09:56
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 12:02

Dziękuje za mądre słowo...A wiecie ,że jak składałam przysięgę w urzędzie stanu cywilnego to nie widziałam męzą , ani pani , która te przysiege mówic mi kazała tylko ( wiedząc ,że kościelny ślub może nigdy nie byc mi dany) cały czas w duchu sie modliłam i przysiegałam Bogu?

Wiem , wiem ,że to nie to co kościelny.....Ale mocno wierze ,że kościelny weźmiemy. Może będę na tyle silna? Muszę być!!! Dzieci są, musze ratować rodzinę. Maz nie pije od dwóch miesięcy.

Edytowany przez Weronika JG Sty 8 '14, 09:58
Besia
Besia Sty 6 '14, 12:27
Weroniko nie wiem w jakim wieku masz dzieci ,ale bardzo dobrze jest i dzieci włączyć w modlitwę ,za tatę ,modlitwa dzieci wiele może ,a wspólna modlitwa bardzo jednoczy .
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 12:28
Nie ma sprawy:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 14:18

a mogłabyś cos wiecej napisac?

o co chodzi dokładnie?

 bo widzisz ja tez byłam w ciazy i tez mi sie wydawało ,że wszystko pryśnie a tu.......nie prysło:) napisz wiec a dam małe swiadectwo:)

Weronika JG
Weronika JG Sty 6 '14, 14:49
widzę:))) juz odpisałam:)))
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 10:38

Dzis piąty dzień mojej Nowenny Pompejańskiej, a zarazem drugi dzień Nowenny do św Moniki i św. Rity.


Do Nowenny Pompejańskiej dodałam też sobie tajemnice światła dziś :)))

Chwała Panu!!!!

Edytowany przez Weronika JG Sty 7 '14, 12:30
Besia
Besia Sty 7 '14, 10:59
Pięknie Weroniko :)))
Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 12:35

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, znaczy dla mnie wiele....zwłaszcza ,że mąz śmieje sie ze mnie ,że sie modlę i ,że chyba zacznę prowadzić kółko różańcowe...

Tak czy siak w modlitwie jest moje ukojenie-im więcej ON drwi - tym chętniej się modlę, a WASZE dobre słowa jeszcze mnie pokrzepiają:))

Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 13:28

A teraz cos z innej beczki, spójrzcie jaki ładny


http://allegro.pl/rozaniec-niebieskie-gwiazdki-matka-boza-dziecko-i3838222793.html  chyba kupię córce:)))

Ja mam taki stary różaniec, dziś byłam oglądać w sklepie:)))wiem ,że nie chodzi o przedmiot , ale odezwała sie we mnie prawdziwa "sroka" -takie cudeńka wśród różańców wypatrzyłam.

Bardzo chciałabym mieć ten pompejański, poświęcony , ale nie wiem gdzie go kupić:( 

Edytowany przez Weronika JG Sty 7 '14, 14:12
Besia
Besia Sty 7 '14, 15:53

Weroniko tu możesz kupić Różaniec Pompejański

http://rosemaria.pl/index.php/ksiegarnia.html

Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 15:58
Tylko medaliki sa na stronie , albo jestem ślepa... 
Besia
Besia Sty 7 '14, 16:04

Faktycznie ,może na razie nie ma w sklepie ,możesz napisać zapytać się :)

Weronika JG
Weronika JG Sty 7 '14, 17:09
ja marzę o takim niebieskim...od kiedy go ujrzałam:))
Weronika JG
Weronika JG Sty 9 '14, 15:00
Dzis mi Nowenna idzie jak po grudzie, mętlik w głowie i chaos. Przebrnełam przez dwie części dopiero, ale nie ustaje w wierze ,że odmówie ja dzis solidnie:)
Besia
Besia Sty 9 '14, 15:13
Na pewno Weroniko :)
Weronika JG
Weronika JG Sty 9 '14, 17:16

Małe świadecto: odkąd zaczęłam się modlić, handel na allegro znacznie lepiej mi idzie:) jestem w szoku , bo ostatnio było bardzo krucho z pieniędzmi , liczyłam dosłownie każda złotówke....

Dziękuję Ci Matko Boża:*

Weronika JG
Weronika JG Sty 10 '14, 13:34

I kolejne dwa cudziki! Jak łaski spływajace na Nasza rodzinę. Brat męża nie podda sie jednak i będzie szukał pracy za granicą- a ostatnio bardzo źle z nim było, a mój trzynastoletni syn widząc z jaką gorliwością odmawiam Nowennę poprosił mnie dziś bym kupiła mu różaniec- co uczyniłam właśnie przed chwilą . Jeszcze mu malutką książeczke kupiłam jak różaniec ma odmawiać plus rozważanie tajemnic:))

 Dziękuję Ci Matko Boska:*

Besia
Besia Sty 10 '14, 14:55

Piękne cudziki ,Chwała Panu:)

Weronika JG
Weronika JG Sty 10 '14, 17:09
Bardzo się cieszę Aniu :) Ja z różańcem zasypiam i z różańcem sie budzę:)
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »