Loading...

Moje małżeństwo - moim skarbem..... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Besia
Besia Sty 13 '14, 21:40
Mój mąż miał ciocię zakonnicę ,jakie ona piękne historie nawróceń opowiadała to aż dech zapierało .Jedna z nich mi się teraz przypomniała to tak w skrócie .Była rodzina mąż ,żona ,trójka dzieci ,mąż pił ,awanturował się, wyśmiewał z jej wiary ,ale ona codziennie brała dzieci i głośno odmawiali różaniec ,on słysząc ,wrzeszczał ,śmiał się z nich ,ale ona nie ustawała ,trwało to dość długi czas nie pamiętam już dokładnie ,ale po jakimś czasie przestał krzyczeć i śmiać się z nich ,odmawiali dalej i pewnego dnia ukląkł z nimi i się rozpłakał .Sam mówił ,że modlitwa żony i dzieci spowodowała ,że coś w nim pękło ,przestał pić i był dobrym mężem i ojcem ,to historia prawdziwa ,ciocia znała ich osobiście. 
Monika
Monika Sty 13 '14, 22:00
Beti piękna historia!


Weronika módl się i nie ustawaj - mąż w końcu zmięknie ;)

Bożena
Bożena Sty 14 '14, 00:06
Tak, najtrwalsza miłość to taka nie wymuszona ale taka za którą sam zatęsknisz. Przykładem tego jest piękna opowieść Beti. Tak że Weroniko rób swoje i czekaj :))
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 09:02

Początek dnia dzis miałam nienajlepszy , z lekka nerwowy...wchodzę na forum a tu od Was takie perełki:))

Dziękuje bardzo , az sie usmiechnełam:)

Natalia
Natalia Sty 14 '14, 09:28
Weroniko sciskam Cie i mysle o Tobie cieplo! Nie poddawaj sie i walcz o swoja rodzine!
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 13:01

Wszelkie rozmowy z męzem nic nie dają. Nie rozumie,że powinien całkiem przestac pić. Mysli ,że jak sie nie upije to setka wódki raz na tydzień czy jakies piwko to nic złego...

ale prawda jest inna- dziewięc razy poprzestanie na piwku a za dziesiątym znów zrobi mi armagedon i traume bede musała przechodzić.

Ale on wie swoje! Rozumiecie? Jak to on? taki "wielki mędrzec "ma nie pić wcale.....jak widze jego drwine w oczach mam ochote go trzasnąć w gębę....!

Iwona
Iwona Sty 14 '14, 13:09
Weroniko albo go bijesz albo sie modlisz ,popularne dwa w jedym w tej kwestii sie wykluczaja (zartuje)
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 14:34

Nie bije go przeca....tylko się tak wściekam często , haha

Chociaz raz go za uszyska wytargałam i wezwałam policję:)

serce mi pękało ale trzymałam twardo gardę

A on do policjantki

"chce złozyc skargę , żona za uszy mnie wytargała" ahahahaha

myślałam ,że padnę

zabrali go na dołek i mu sie odechciało skakania do mnie.

Besia
Besia Sty 14 '14, 19:31
Weroniko może to nie powód do śmiechu ,ale ubawiłaś mnie tym wytarganiem za uszy ,musiałaś dobrze to zrobić,że się policjantce poskarżył,hi,hi
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 19:33

Targałam tak,że az mu "łeb " odskakiwał:)))<hahaha>

Ale dosyć już żartów haha:P

Dorota
Dorota Sty 14 '14, 20:48
Hmm...ja nie pożartuję, ale może coś zaproponuję, a w zasadzie nie ja tylko o.Bashobora , ten który był na Stadionie Narodowym...

To propozycja rozpoczynania jakiejkolwiek modlitwy za kogoś, zwłaszcza osób uzależnionych.

Kiedy staję do modlitwy proszę najpierw o ochronę  Przenajdroższą Krwią Jezusa siebie i miejsca , w którym się modlę, a także ochronę  Tą Krwią osoby,  za którą się modlę i miejsc , w których ta osoba przebywa, jak również o ochronę Krwią Jezusa  wszystkich osób , z którym ta osoba przebywa.

 Uważam to za bardzo dobre podejście , ponadto  brany jest tutaj pod uwagę wpływ osób na osobę , za którą pragniemy się modlić, a może on być pozytywny, ale i negatywny , a przede wszystkim , że  mam doświadczenie pięknych owoców przy takim podejściu.

Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 20:55
Bardzo ciekawa sugestia , na pewno wciele ja w zycie, dziekuje i pozdrawiam:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 21:55
Nowenna do Krwi Chrystusa



(odmawia się przez 9 dni w połączeniu z inną modlitwą do Krwi Chrystusa)

Panie Jezu Chryste,kiedy w czterdzieści dni po swoim zmartwychwstaniu wracałeś do Ojca, kazałeś swoim uczniom, razem zgromadzonym, oczekiwać na zesłanie Ducha Świętego. Przez dziewięć dni trwali na modlitwie, aby otrzymać dar ponad wszystkie dary, aby stać się prawdziwymi Apostołami. Ufając, że i nam dzisiaj udzielisz swoich darów i błogosławieństwa, prosimy Cię:

Oświeć nasz rozum i oczyść serce, abyśmy dobrze umieli się modlić. Jak Apostołom, udziel i nam łaski trwania na modlitwie wraz z Maryją. Ona jest przecież Służebnicą Pańską i "Wszechmocą błagającą".

Panie, Ty powiedziałeś: „proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam”. Zachęceni Twoim słowem, przychodzimy dzisiaj do Ciebie, aby z ufnością przedstawić ci nasze prośby.

(chwila ciszy)

Jezu, ufamy Twojej miłości i Twojemu miłosierdziu, które okazałeś nam przez swoją najdroższą Krew. Zawsze z cierpliwością pochylałeś się nad biednymi i chorymi, nad wzgardzonymi i grzesznikami. Jak otarłeś łzy wdowy z Nain, wysłuchałeś prośby setnika i nagrodziłeś ufność Marty, tak i nas obdarz radością doznanej od Ciebie pomocy.

Lecz jeśli nasze pragnienia nie są zgodne z Twoją wolą, umocnij naszą wiarę. Z Tobą chcemy mówić: „Ojcze, nie moja, lecz Twoja wola niech się stanie”. Wzbudź w nas ufność, ze Twoje plany względem nas są najlepsze, choć nie zawsze je rozumiemy.

Dziękujemy Ci już teraz za to w wszystko, co dla nas przygotowałeś, bo Ty jesteś Miłością, i wszystko, co nam dajesz albo na nas dopuszczasz, służy nam dla naszego uświęcenia.

Amen.



piękne słowa!

Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 22:08
tez dziś zaczęłam nowennę i litanię:)dzięki:)
Iwona
Iwona Sty 15 '14, 10:05
Opatrznosc Boza zeslala mi te wasze rady.Odczuwam wielki strach przed modlitwa za uzaleznonego meza .Sprobuje teraz w ten sposob co radzicie.Mialam straszliwe klopoty jak zaczelam sie modlic o jego nawrocenie i modlitwe przerwalam.
Weronika JG
Weronika JG Sty 15 '14, 10:33

Nie przerywaj! Ja ostatnio zaczęąłm sobie wyobrażać nałóg męża jako ...diabła po prostu , kudłatego stwora czającego sie za ramieniem męża.Może to śmieszne , może infantylne , ale jak niemal widze to kosmate "coś" namawiające go do złego łatwiej mi w niego godzić modlitwą

kropka:)

Weronika JG
Weronika JG Sty 16 '14, 10:00
Obejrzałam wczoraj kilka filmów o opetaniach. To jest przerazjące jak szatan potrafi sie maskować, jaki jest podstępny i jakimi sposobami wkrada się w Nasze życie. SZOK ale i cudowna przestroga by oczy mieć otwarte. Modliłam sie długo potem, oj w takich chwilach jeszcze bardziej doceniam moc i moznosc modlitwy:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 16 '14, 13:39

 Modlitewnik , który zamówiłam dotarł do mnier dziś przed południem i chociaż mąż patrzy na mnie z pobłażliwa drwiną już ja tam wiem swoje:)


jestem przeszczęśliwa

Edytowany przez Weronika JG Sty 16 '14, 13:40
Besia
Besia Sty 16 '14, 14:03
No to Weroniko teraz to dopiero będziemy omodleni:)))))))
Weronika JG
Weronika JG Sty 16 '14, 16:32

Tak Beti(hi hi) są tu przepiekne modlitwy, litanie i nawet kazania jakieś. Zbiór najpiekniejszych psalmów. Jestem zachwycona:)))

Format modlitewnika dosc spory- wszystko tak jak chciałam:)

Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »