Loading...

Strona zywyrozaniec.pl łączy!

ddd

  • Poznawaj ludzi różańca
  • Dołącz do wielu inicjatyw duchowych
  • Korzystaj z wielu możliwości tej strony!

Podaj Email

Podaj Email użyty podczas rejestracji.

Zacznij już dzisiaj

Trzy proste kroki i… jesteś z nami!

Utwórz profil

Dodawaj zdjęcia, filmy, załóż bloga!

Przeglądaj zdjęcia

Mnóstwo wiadomości i multimediów duchowych!

Łącz się z innymi

Bądź w kontakcie z osobami, które kochają różaniec!

Ostatnio dołączyli do nas:

Znajdziesz tu przyjaciół – setki aktywnych ludzi, których łączy przede wszystkim różaniec! Poczuj tę więź, dołącz do nas! Korzystaj z wielu możliwości, jakie daje ta strona!

Zobacz, co święci mówią o różańcu!

Na różańcu nie zawiedziesz się!

bł. Bartolo Longo

Cały różaniec w piękny sposób przedstawia teologiczną głębię myśli Maryjnej, jest ona powielana w całej dialektyce prawdy i dedukcji. Teologia maryjna i różaniec są niczym dwa poematy połączone w jedną całość, dwa hymny zlewające się w jeden hymn, dwie okazałe świątynie, dwie katedry myśli i pobożności, które stają się jednością.

św. Maksymilian Kolbe

Prosta a wzniosła zarazem modlitwa – to różaniec œświęty. Przez tę modlitwę łatwo możemy otrzymać wielkie łaski i błogosławieństwo Boże. W serca zbolałe spływa balsam ukojenia, w duszach zrozpaczonych œwita znowu promyk nadziei. Modlitwa więc, a szczególnie różaniec, oto zlecenia Niepokalanej dla nas wszystkich.

sł. b. Paulina Jaricot

Podczas gdy ktoś zobowiązany do uczczenia tajemnicy Wcielenia Syna Bożego prosi o cnotę pokory dla grzesznika, za którego modli się cała piętnastka, ktoś inny, komu przypada rozmyślanie nad misterium śmierci Zbawiciela, prosi dla tego samego grzesznika o żal za grzechy, jeszcze inny – o ducha pokuty (…). I tak wszyscy członkowie, mając udział w dziele nawracania grzesznika, cieszą się wspólnie z jego powrotu.

św. Ojciec Pio

Kochajcie Maryję i starajcie się, by Ją kochano. Odmawiajcie zawsze Jej różaniec i czyńcie dobro. Dzięki tej modlitwie szatan spudłuje swe ataki i będzie pokonany, i to zawsze. Jest to modlitwa do Tej, która odnosi triumf nad wszystkim i nad wszystkimi.

Czy wątpisz w moc różańca?

Jeszcze? :) Weź do ręki ten niepozorny przedmiot i przekonaj się o wielkiej mocy, jaka płynie z modlitwy! Zacznij nowennę pompejańską albo dołącz do żywego różańca!

'':
ściemnij
przesuń
Głosowanie: