Loading...

Różaniec rodziców za dzieci | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Wspólnoty różańcowe
Besia
Besia Mar 2 '12, 09:45

Chcialam polecić uczestnictwo w Róży Rożńcowej Rodziców za dzieci ,mysle ,ze to wspaniały dar jaki możemy ofiarować swoim dzieciom ,ktore potrzebuja zawsze naszego duchowego wsparcia ,czy sa male ,a jeszcze bardziej jak dorastaja ,czy są juz dorosłe . To tylko dziesiatka różańca dziennie ,nie wielki wysilek ,a tak wiele moze ,zachecam wszystkich majacych dzieci po podjecia sie tej modlitwy. Ja ofiarowałam synowi w prezencie urodzinowym i pragnę wytrwać do końca zycia.

Boguś
Boguś Mar 2 '12, 10:37
Moja małżonka w grudniu ubiegłego roku przywiozła NP od s.s. Zawierzanek ze Starej Wsi i w intencji naszej córki (wsparcie w okresie dojżewania) skończyła 12.02. Ja 13.03 podjąłem pałeczkę i kontynuuję tą intemcję w NP.
Monika
Monika Mar 2 '12, 12:26
Ja juz odmawiam 2 NP za mojego doroslego syna.Jezdzi tirem i prosze o scczesliwy powrot do domu.
Besia
Besia Mar 2 '12, 21:58
Tak mozna sie zapisac ,jest to forma Zywego Różańca ,mysle że dzieciaki potrzebuja szczegolnej opieki Matki Bozej te male i te calkiem duze ,bo dzisiejszy świat niesie wiele zagrozen ,a pod opieka Matuchny beda bezpieczne.
Katarzyna
Katarzyna Mar 24 '16, 23:13

Biorę udział :-) mam 2 malutkich dzieci i 3 w drodze..Różaniec to potężna modlitwa! MB uratowała mi życie i odmieniła..Dzięki różańcowi nawróciłam się ja, nawrócił się mój Tata, moja Babcia..Dzięki Matce Bożej, Pan Jezus wszedł do mojego życia. Módlcie się za dzieci, módlcie się za rodziców, za bliskich, za przyjaciół i za nieprzyjaciół. Módlcie się i pamiętajcie że różaniec to droga do Nieba..Droga, w której idziemy prowadzeni za rękę, przez kochającą Matkę, czyli najbezpieczniejsza i najlepsza droga z możliwych. Pokochajcie różaniec, a zobaczycie, jak wielkie Cuda, zaczną dziać się w waszych rodzinach!

Monika
Monika Mar 25 '16, 07:02

Kasiu piękne świadectwo zawierzenia Maryi ♥

AndziaMamusia
AndziaMamusia Oct 10 '16, 10:32

Odmawiam od 4 lat.