Loading...

Propozycja intencji | Forum Nowenny Pompejańskiej

marek
marek Mar 30 '12, 11:00
Dostałem list od Bartosza:

Nazywam się Bartosz. Chciałbym najserdeczniej zachęcić wszystkich członków Apostolatu do odprawienia Nowenny Pompejańskiej w intencji Ojca Św. Będzie to dla Niego wielkie wsparcie. Zachęcam również członków Apostolatu do przyłączenia się do Nieustannego Różańca Papieskiego:

marek
marek Mar 30 '12, 13:10
Temat został przeniesiony Apostolat Nowenny Pompejańskiej.
marek
marek Kwi 29 '12, 22:51
I jescze jedna propozycja:

Chciałbym serdecznie zachęcić wszystkich członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej, wszystkich, którym droga jest Nowenna Pompejańska i modlitwa różańcowa do odprawienia Nowenny Pompejańskiej w intencji Białorusi. Sekretariat Fatimski zamieścił na swojej stronie następującą prośbę:

"Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji Białorusi, która pragnie poświęcić się Niepokalanemu Sercu Maryi w dniu 8 grudnia 2012 r..

Polecajmy J. E. Ks. Abp. Kondrusiewicza, by udało mu się doprowadzić do skutku zaplanowane poświęcenie, dla dobra Kościoła, Wiernych i Białorusi.

Według moich wyliczeń, aby zakończyć Nowennę 8 grudnia, należy ją rozpocząć 15 października. Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem.
Monika
Monika Cze 7 '12, 21:05

Jesli mozna dodac to mysle ze warto pomyslec te o intencjach:

-za Polske (wiele ludzi odmawia juz krucjate za Ojczyzne ale NP to by bylo dopiero!)

-za dzieci aby ich niewinnosc nie zostala zniszczona... (tyle teraz sie slyszy, czyta i oglada w wiadomosciac...).

Moze fajnie by bylo aby kilka osob razem odmawialoby w jednej intencji NP...

Mam nadzieje ze uda mi sie podjac NP za Bialorus

 

 

Monika
Monika Cze 11 '12, 17:45
Jeszcze chcialam dodać, ze Telewizja Trwam potrzebuje wsparcia modlitewnego.
Oraz aby Polska uznala Jezusa za Króla...
Och! Jest tyle zla i niesprawiedliwości na tym świecie, ze bez pomocy Bozej i Naszej Królowej bèdzie coraz gorzej......
Besia
Besia Cze 11 '12, 19:43
Tak to prawda ,jest tyle waznych spraw do omodlenia ,tylko ,żeby ludzie chcieli sie modlić ,napewno by ten świat wygladał inaczej ,nie było by tyle zła.
Monika
Monika Cze 13 '12, 17:20
Beato w 100% siè z Tobà zgadzam, bo im wiècej myślè jakiej intencji odmawiać nastepna nowenne tym jeszcze wiècej przychodzi mi do glowy...
Besia
Besia Cze 13 '12, 21:19

Witaj Moniko! Najgorsze ,że nie wiadomo od czego zacząć ,bo wszystko jest ważne ,ja na chwilkę zrobiłam sobie przerwę po skończeniu kolejnej nowenny ,ale tylko na chwilę ,bo bardzo mi brakuje tej modlitwy i żal marnować czas gdy tyle potrzeb.

Pozdrawiam

Angie
Angie Oct 12 '12, 23:16
Ja chciałabym prosić tylko o jedną dziesiątkę różańca w intencji p. Bolesławy - mamy mojej koleżanki, która dzisiaj wieczorem odeszła do Pana.
Z góry serdeczne "Bóg zapłać!".
Edytowany przez Angie Oct 12 '12, 23:18
Besia
Besia Oct 12 '12, 23:32
Pomodlę się w tej intencji
Angie
Angie Oct 12 '12, 23:40
BARDZO dziękuję. Z wdzięczności dziesiątka różańca ode mnie dla Ciebie w Twoich intencjach.
Darek
Darek Lip 4 '13, 14:35
Niedawno odmówiłem NP w intencji całego Narodu Polskiego i wydaje mi się ważnym by za jakiś czas aby chętni przygotowali się duchowo i czasowo do takiej wspólnej modlitwy - właśnie poprzez Nowennę.
Źli tego świata mają broń, ucisk, nienawiść - my mamy różaniec, na którym jeden odmówiony paciorek z wiara i siła rzuca szatanem o ścianę...
Zapraszam do dyskusji i zapraszam do Nowenny w intencji Polski.
Maria
Maria Lip 4 '13, 21:27
Witajcie,

Wspaniałe macie natchnienia, żeby modlić się za sprawy nas wszystkich, to szalenie ważne, każdy modli się w swoich ważnych intencjach, tak trudno modlić się w intencji wszystkich. Modlitwa za Ojczyznę jest szalenie ważna, póki co odważyłam dołączyć do krucjaty różańcowej za ojczyznę (na razie modlę się jedną tajemnicą). Wczoraj z kolei rozpoczęłam moją drugą NP (w swojej intencji), długo się zbierałam, ale Bóg stwarzał mi wiele okoliczności, abym zaczęła się modlić i wczoraj mnie w sposób szczególny natchnął. Mam pewne obawy, bo wiem, że mam trochę zobowiązań modlitewnych. Jednak wiem, że Bóg daje łaskę i siły do tego, aby trwać na modlitwie, która przede wszystkim ma nas przemieniać i przybliżać do Niego.
Edytowany przez Maria Lip 4 '13, 21:28
Besia
Besia Lip 4 '13, 21:36

Darku to piękna i ważna intencja :)

Nasza Ojczyzna potrzebuje bardzo modlitwy i dlatego módlmy się ,jak ktoś nie może NP to chociaż dziesiątkę ,albo jedną ,,Zdrowaśkę'' ,ale z sercem i wytrwale .

Besia
Besia Lip 4 '13, 22:57
To prawda:)
Besia
Besia Lip 4 '13, 23:14
Ja codziennie się modlę ,bo uważam ,że to bardzo ważne .NP nie dam rady ,bo mam dużo zobowiązań ,ale codziennie pamiętam .
Besia
Besia Lip 4 '13, 23:44
Acha ,no to się wyrwałam ,no nic :) Dobranoc
Besia
Besia Lip 5 '13, 00:02

Dziękuję ,chcę w jakiś sposób przybliżyć sylwetki świętych ,myślę ,że mogą być nam pomocne w naszym zmaganiu się w życiu z różnymi trudnościami swoim przykładem wiary wskazują nam drogę do Nieba ,a swoim wstawiennictwem wypraszają nam potrzebne łaski .

To forum dotyczy NP i zdaję sobie sprawę ,ale Ci święci też czcili Matkę Bożą i są dla nas wzorem .

Dzisiaj chodziło za mną ,żeby modlić się za syna do bł. Piotra Frassatiego ,byłam zdziwiona ,bo słyszałam o tym chłopcu ,ale jakoś nigdy nie przywiązywałam wagi .a dzisiaj te myśli były na tyle silne ,że wyszukałam informacji i co zobaczyłam to ,że dzisiaj ,a właściwie wczoraj 4 lipca było jego wspomnienie ,chyba to nie przypadek .Czytając odkryłam wiele wspólnych  zainteresowań i pasji co mnie bardzo poruszyło ,nie wspominając ,że mają to samo imię.Myślę ,że to doskonały patron dla mojego syna i upomniał się o niego .

Myślę ,że każdy może znaleźć świętego dla siebie ,pewnie już niektórzy mają ,ale  nie wszyscy ,może to .że wklejam tu różne wiadomości pomoże komuś ,może akurat ,,trafi ''na świętego ,który będzie mu bliski i pomoże mu pokochać Pana Boga i Matkę Bożą.

Edytowany przez Besia Lip 5 '13, 00:50
Maria
Maria Lip 5 '13, 10:37
Każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który się nim opiekuje, warto modlić się do naszych Aniołów, to nie jest modlitwa "dziecinna", to modlitwa Dziecka Bożego, który szuka pomocy u Jego Świętych i Aniołów. Gdy się modlimy zastęp Aniołów jest przy nas. Najważniejsze to modlić się w każdym położeniu i dziękować Bogu za wszystko. Często jest to trudne, ale gdy jest w nas wdzięczność wówczas bardziej otwieramy się na Jego łaski. A jest ich całe morze, starczy dla każdego :) A to wszystko całkowicie za darmo.


Edytowany przez Maria Lip 5 '13, 11:02
Besia
Besia Lip 5 '13, 10:53

Tak Katarzyno ,ja syna zawierzam codziennie Matce Bożej i wiem ,że to najlepsza opieka dla niego jaka może być :) Teraz wynikł problem w jego życiu i widzę ,że  mu z tym trudno i właśnie wczoraj natchnęło mnie ,żeby w rozwiązaniu tego problemu prosić bł. Piotra Frassati ,nigdy nie myślałam wcześniej o tym ,za patrona uważałam sw. Piotra Apostoła ,a wczoraj coś mnie tchnęło i poczytałam życiorys bł Piotra i uzmysłowiłam sobie jak wiele łaczy Go z moim synem i do tego jeszcze wczoraj było Jego wspomnienie .Wiem ,ze to nie przypadek ,że to podpowiedź od Ducha Swiętego :) Oczywiście nadal oddaję syna opiece Matki Bożej i Panu Jezusowi i oddawać będę ,ale teraz i prosić w trudnych sprawach bł. Piotra Frassatiego :)

Dziękuję Katarzyno za rady :))))

Strony: 1 2 »