Loading...

ToksycZny zwiazek z bloga Maja

Cześć wszystkim, Piszę,bo juz nie daje rady. Mimo moich trzech zmowionych nowenn nie zostalam wysłuchana jeszcze. Tkwie w toksycznym związku,w którym jestem poniżania ,krytykowana i uzależniona od humorków partnera. Na próby rozmowy reaguje nerwowo i krzykiem. Bardzo go kocham ,ale też bardzo przez niego cierpie, ja już nie daje rady, psychicznie sie wykanczam, a do niego nic nie dociera. Mimo to chciałabym jeszcze dac mu szanse, modląc sie za niego. Czy istnieje jakąś modlitwa o zmiane zachowania,charakteru drugiej osoby? Zeby sie zmienił :( moze modle sie nie tak,ze nie zostaje wysluchana. Myślałam,ze ta nowenna pomoże go zmienic albo chociaz doda mi siłę do zakończenia tego zwiazku. Wierze,ze w głębi serca jest dobrym człowiekiem. Mimo wszystko chwała Panu i Maryji .

     Blog

Moja Tablica

Jugi
Wrz 1, 18:06
Odetnij się od tej osoby, zniknij z jej życia na jakis czas, aż się uspokoi, aż przejdą złości humory i wszelakie dąsy. Każdy kontakt niszczy relacje a przede wszystkim Ciebie. Związek to nie akcja harytatywna że masz dawać i dawać a ktoś albo weźmie albo nie i nawet nie podziękuję mając Cie gdzies.. Wycofanie się jest najlepszym co możesz dać sobie i tej osobie. Ty się zdystansujesz podejdzie sz na chłodno do tego a ten ktoś się uspokoi i zobaczy że może warto się zmienić bo inaczej wszystko się posypie. A nawet jak się posypie to tez oznaka że Bóg działa bo jak to ta właściwą osoba to sie zacznie z czasem ukladac po wielkim burzy a jak nie to zaoszczędzicie sobie czasu i zmartwień :) pisze Ci to osoba która ma wiele na swoim koncie w tych sprawach i z perspektywy czasu i lat to jest najlepsze rozwiązanie. Oczywiście modl sie dalej za tę osobę. Miej ja zawsze w modlitwie ale w modlitwie otwartej na to co ma być jak Bog będzie chcial. Powodzenia ;)Odetnij się od tej osoby, zniknij z jej życia na jakis czas, aż się uspokoi, aż przejdą złości humory i wszelakie dąsy. Każdy kontakt niszczy relacje a przede wszystkim Ciebie. Związek to nie akcja ha...Więcej…
Hanna
Wrz 14, 14:25
Popieram Jugi ma rację. Módl się o błogosławieństwo Pana Jezusa dla twojego faceta koronką do miłosierdzia Bożego. Polecam również koronke za duszę czysccowe. Inaczej nazywana do 13 cnót Maryi.
Musisz się zalogować, aby komentować

Zapisz

Autor Maja
Dodane Wrz 1, 17:56

Tagi

Oceń

Twoja ocena:
Wszystkich: (0 ocen)

Archiwum