Loading...

XII. PIELGRZYMKA POMPEJAŃSKA – 11-18 LISTOPADA 2018 R.

Szczegóły

Data Lis 11 '18
Koniec Lis 18 '18
Miejsce
Pompeje
Twórca Róża Anna

Organizator

Róża Anna

Opis

XII. PIELGRZYMKA POMPEJAŃSKA – 11-18 LISTOPADA 2018 R.

 

Pokłoń się z nami Pompejańskiej Pani! Oto niepowtarzalna okazja, by oddać hołd Madonnie Pompejańskiej i ucałować Jej wizerunek! Zapraszamy Cię na tygodniową pielgrzymkę samolotową.

13 listopada w pompejańskim sanktuarium obchodzona jest wielka rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii! Tylko w ten jeden dzień wierni mogą podejść do cudownego obrazu Matki Bożej i ucałować go. I Ty możesz to uczynić! Poznaj tę historię w książce „Historia Sanktuarium w Pompejach„!

Oto święci i miejsca, które też odwiedzimy: Castel Gandolfo – miejsce wypoczynku Papieży, Neapol – katedra słynąca z Cudu Krwi św. Januarego, będzie czas na modlitwę przy grobie ojca Dolindo.

Kolejny dzień to Święto cudownego obrazu w Pompejach, Msza św. w sanktuarium, osobiste podejście do obrazu i tradycyjny „pocałunek dla Maryi”, a także czas na modlitwę. Dla chętnych zwiedzanie starożytnego miasta – Pompejów.

Czekają nas dwa dni w Rzymie, ten czas będzie więc wypełniony poznaniem wiecznego miasta z najważniejszymi miejscami: bazylika św. Jana na Lateranie, udział w audiencji na Placu św. Piotra, Zamek św. Anioła; Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, kościół św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół Matki Bożej na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Odwiedzimy Bazylikę św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte, później Koloseum i Forum Romanum, a następnie Plac wenecki, ołtarz Ojczyzny i Kapitol oraz bazylikę Matki Bożej Większej, zbudowaną w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg.

Kolejny dzień to Asyż, miasto św. Franciszka oraz Cascia miasto św. Rity, patronki od spraw beznadziejnych.

Następnie udamy się do Sieny starożytnego miasta św. Katarzyny oraz Perugii gdzie był więziony św. Franciszek tam w katedrze przechowywana jest wyjątkowa relikwia: obrączka Matki Bożej.

Cena: 2390 + 90 euro. Noclegi w 2/3-osobowych pokojach z łazienką w trzygwiazdkowych hotelach, wzmocnione śniadania i obiadokolacje. Opieka księdza i pilota, ubezpieczenia, codzienna Msza święta.

Wyloty: Kraków, Warszawa-Modlin i Wrocław.

Informacje, pełny program i zapisy: poprzez e-mail pielgrzymka@rosemaria.pl oraz telefon: 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

 

 

Moja Tablica

Brak komentarzy
Musisz się zalogować, aby komentować