Loading...

Nowenna pompejańska przed świętem Królowej Różańca Świętego!

Szczegóły

Data Sie 15 '15
Koniec Oct 7 '15
Miejsce
cały świat
Twórca marek

Organizator

marek

Opis

Nowenna pompejańska przed świętem Królowej Różańca Świętego!

http://pompejanska.rosemaria.pl/2015/08/zacznij-z-nami-nowenne-pompejanska-przed-swietem-krolowej-rozanca/

Czy wiesz, że jeśli zaczniesz nowennę pompejańską w święto Wniebowzięcia 15 sierpnia, zakończysz ją na święto Królowej Różańca Świętego – 7 października? Te dwie daty spinają wielkie święta Maryjne. Dzieli je dokładnie 54 dni. 

 

Czy dołączysz do TEJ nowenny? Nie wahaj się zbyt długo! :) 

Część błagalną skończysz 10 września, a nazajutrz, 11 września, zaczniesz część dziękczynną. Czy to odległe terminy? Wcale nie :) – DASZ RADĘ! Zobacz, tysiące ludzi wytrwało w nowennie, choć wielu z nich wcześniej wcale nie modliło się na różańcu! Dlaczego nie miałoby udać się TOBIE? 

Do dzieła! Nic nie ryzykujesz. Nic nie tracisz. 

Mówisz, że nie masz czasu? – Zrezygnuj z czegoś: facebooka, serialu, wiadomości, strony plotkarskiej; wstań chwilę wcześniej, wyjdź na spacer i modlitwę, dni są jeszcze długie! 15 tajemnic różańca z rozważaniami to tylko 65 minut. Wygospodarujesz sobie ten czas, mimo przeciwności, z Bożą pomocą. 

A może zachęcisz do nowenny lub modlitwy choćby częścią różańca, jeszcze kogoś w rodzinie? Może zechcesz modlić się z nowenną w internetowym Radiu Różaniec – o różnych porach dnia?

Tak więc nie pytaj: czy, kiedy… Ale JAK! — Zaplanuj dzień i nie wahaj się niepotrzebnie! Taka nowenna przed świętem Królowej Różańca Świętego jest tylko raz w roku.

Moja Tablica

Brak komentarzy
Musisz się zalogować, aby komentować