Loading...

8 grudnia w południe – GODZINA ŁASKI

Szczegóły

Data Gru 8 '16, 12:00
Miejsce
INTERNET
Twórca marek

Organizator

marek
Dorota
Moderator M

Opis

8 grudnia w południe – GODZINA ŁASKI

Czy wiesz, że rok ma 8 760 godzin, ale tylko jedna z nich jest nazywana Godziną Łaski? To ostatnia szansa, aby poznać wyjątkowe nabożeństwo, przewidziane na 8 grudnia! Dowiedz się więcej o Maryi Róży Duchownej.

8 grudnia przypada w tym roku w czwartek. Jeśli nie możesz w Godzinie łaski być w kościele, spróbuj połączyć się z nami na modlltwie w internetowym Radiu Różaniec. Słuchaj przez internet (telefon, smartfon, tablet), zobacz, jak!

 

Więcej o Godzinie łaski:

Jak godnie przeżyć Godzinę Łaski 8 grudnia?

  • Jeśli to możliwe, módl się w kościele, np. w miejscach wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu, od 12–13.
  • Zacznij modlitwę od wzbudzenia w sobie nadziei na spełnienie słów Maryi, która obiecała skruszyć serca zatwardziałych grzeszników.
  • Módl się szczególnie za kapłanów, także tych, którzy porzucili Kościół, bo to o nich szczególnie prosi Maryja w objawieniach w Fontanelle.
  • Proś z wiarą o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników!
  • Zachęć do tego nabożeństwa inne osoby. Dziel się tą informacją oraz przesłaniem Maryi!

Źródło

Moja Tablica

Weronika Justyna
Gru 7 '16, 20:07
Wiem, co to jest Godzina Łaski, byłam ciekawa, co to za nabożeństwo.
Weronika Justyna
Gru 8 '16, 14:33
Dzięki, Marku.
marek
Gru 8 '16, 16:00
:) było, minęło :(
Dorota
Gru 8 '16, 19:53
Miałeś jednak okazję się przekonać, że warto było , wielu ludzi skorzystało, sprawili milą niespodziankę swą obecnością:) Ja się zatopiłam wręcz w tę cichutką Twą modlitwę , niezwykłe to współgrało z muzyka w tle :) Wielkie dzięki Maryi i tobie, Marku !Miałeś jednak okazję się przekonać, że warto było , wielu ludzi skorzystało, sprawili milą niespodziankę swą obecnością:) Ja się zatopiłam wręcz w tę cichutką Twą modlitwę , niezwykłe to współgrało z ...Więcej…
marek
Gru 8 '16, 23:54
dziekujemy ^^^ powtórzymy :)
marek
Gru 8 '16, 23:54
ps. za rok ;-)
Weronika Justyna
Gru 10 '16, 13:13
A jakie jest właściwie stanowisko Kościoła w sprawie tych objawień?
marek
Gru 10 '16, 17:45
Krótko? Zmienne. Najpierw przychylne, potem odrzucone, potem znow przychylne, potem wyczekujące. Zmienia się biskup i zmienia sie wszystko. Na chwilę obecną nie ma zakazu, za to wyszlo pismo porządkujące sprawy działalności na miejscu dwóch stowarzyszeń. Ogólnie wiecej informacji znajdziesz na 8grudnia.rosemaria.plKrótko? Zmienne. Najpierw przychylne, potem odrzucone, potem znow przychylne, potem wyczekujące. Zmienia się biskup i zmienia sie wszystko. Na chwilę obecną nie ma zakazu, za to wyszlo pismo porządkuj...Więcej…
Weronika Justyna
Gru 10 '16, 23:10
Aha, dzięki. No akurat na ten temat więcej informacji tam nie ma... W każdym razie nie wiemy, czy poza Godziną Miłosierdzia Bożego faktycznie istnieje jakaś Godzina Łaski...
Weronika Justyna
Gru 10 '16, 23:23
Nie tylko nie ma więcej informacji, ale jeszcze twierdzą w reklamie tej książki, że w 2000 roku biskup miejsca zatwierdził objawienia... Tymczasem na innym forum piszą tak: "W 2008 roku bp Luciano Monari jeszcze dobitniej wyraził sprzeciw Kościoła wobec w/w kultu, wyraźnie prosząc wiernych, zarówno pojedyńcze osoby jak i grupy, którzy zaangażowani są w rozpowszechnianie kultu Maryjnego w Le Fontanelle, aby dostowali się do wskazań Dyrektorium, aby nie rozprowadzali przesłań ani publikacji, ani także nie zachęcali do praktykowania aktów kultu czy też budowania struktur, które – nawet w sposób pośredni – prowadziłyby lud Boży ku przekonaniu, że Kościół zmienił na pozytywne swoje swoje stanowisko wobec rzeczonych objawień.

W dekrecie 1 lipca 2013 roku bp Luciano Monari raz jeszcze potwierdził negatywne orzeczenie Kościoła co do wizji Pieriny Gilli, choć tym razem można przeczytać o możliwości ustanowienia pewnych norm, aby można było praktykować kult Maryjny, zaznaczając, że kult (ale nie objawienia) jest uznany, choć wciąż znajduje się pod obserwacją i nadzorem".
Nie tylko nie ma więcej informacji, ale jeszcze twierdzą w reklamie tej książki, że w 2000 roku biskup miejsca zatwierdził objawienia... Tymczasem na innym forum piszą tak: "W 2008 roku bp Lucian...Więcej…
Musisz się zalogować, aby komentować