Loading...

Zaniosę Wasze prośby do Matki

Szczegóły

Data Gru 12 '16
Koniec Gru 16 '16, 23:30
Miejsce
cała Polska
Twórca Ewelina

Organizator

zbynio518
Dorota
Bożena
Jugi
Ewelina
Beata
Daniel
Dawid

Opis

Witajcie!

Razem z naszą małą grupką pielgrzymów z Wadowic wybieramy się na (niestety!) ostatnią już w tym roku mini pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 17 grudnia 2016.

Jestem przekonana, że wiele osób z Was tutaj zgromadzonych chciałoby zanieść swoje prośby przed cudowny obraz do Matki Boskiej Częstochowskiej. Pragnę Wam to umożliwić. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia zaniosę każdą prośbę do Częstochowy. Możecie pisać je w komentarzach, w wiadomościach tutaj do mnie, lub wszędzie, gdzie będę w stanie to zauważyć.

Każdą prośbę przepiszę na kartkę i osobiście złożę na Jasnej Górze!

PS. Daniel też się deklaruje zanieść prośby.

:)

Moja Tablica

Daniel
Gru 11 '16, 23:32
Oczywiście, że tak! Do mnie również możecie pisać swoje intencję, a my następnie złożymy je przed wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze :)
Dorota
Gru 11 '16, 23:40
Ło, to jakieś dwie bratnie dusze z Was, ale fajnie :)
Beata
Gru 12 '16, 16:50
prosze o złożenie" mojej karteczki " z prosba o uzdrowienie mojego synka Kacperka z choroby,o nawrócenie sie mojego meża,o zdrowie dla mojej całej rodziny i siłe dla mnie,bym trwała przy Bogu.BÓG zapłac Wam,że mozecie to uczynic,że pomagacie:)Szczęsć Wam Bożeprosze o złożenie" mojej karteczki " z prosba o uzdrowienie mojego synka Kacperka z choroby,o nawrócenie sie mojego meża,o zdrowie dla mojej całej rodziny i siłe dla mnie,bym trwała przy Bog...Więcej…
Dawid
Gru 14 '16, 11:12
Nie wiem, czy to odpowiednia intencja, ale bardzo proszę "o modlitwę, za to żebym urosnął. Bardzo tego pragnę i wierzę, że Maryja pomoże mi wierzyć , że to się uda" :)
Musisz się zalogować, aby komentować