Loading...

Co o tym myślicie? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
zbynio518
zbynio518 Maj 15 '14, 18:42
Do

stałem taki oto komentarz do mojego bloga na portalu,,Wiara.pl,,

  •   |  14.05.2014
  • Witam jestem generał Susan J. hełmy, generała armii USA ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, wiemy nawzajem, ale byłoby wspaniale, aby poznać się, uprzejmie zezwolenia mój kontaktu za pośrednictwem tego medium, którego jestem zmuszony się z Tobą skontaktować za pośrednictwem tego medium z oczywistych powodów, które będzie zrozumieć, kiedy będziemy omawiać szczegóły moja propozycjaProszę będę jak ty odpowiedz mi przez mój poczta przemawiać (susanhelms18@hotmail.com), że będziemy wiedzieć siebie bardzo dobrze, nie bój w odpowiedzi mój mail na mam sprawe bardzo ważne i poufne, że chcę rozmawiać z wami, jestem nadal pracuje w Afganistanie dla kryzysu w Afganistanie, więc prosimy o odpowiedź mnie tak, że będzie przedstawię i powód dlaczego jestem ci kontaktI 'm looking forward swoje pozytywne potwierdzenie umożliwiają nam mieć ważne dyskusji, a następnie zaczniemy od tego, który będzie zawierać mój wprowadzenie.
    Pozdrawiam,
    Susan Helms.
    susanhelms18@hotmail.com

zbynio518
zbynio518 Maj 15 '14, 18:59
Też tak myślę.Szkoda,miałbym generała za znajomą.
Bridget
Bridget Maj 15 '14, 19:28
Tam musi być widoczny Twój email.I oni to wykorzystują.
zbynio518
zbynio518 Maj 15 '14, 19:47
Nie .Wystarczy się zarejestrować na portalu,żeby komentować.Sprawdzałem ją.Zarejestrowała się w dniu wpisu.Osoba taka faktycznie istnieje.To była kosmonautka.Jest też faktycznie w stopniu generała.Poczta,którą podała jest aktualna.Ma też kilka kont na Fb.Ale ,który żołnierz,i to generał ujawnia miejsce swojego aktualnego pobytu?Wiedziałem od początku,że to pic.Ale znajomość z babą generałem,i to z Ameryki ,to dopiero szpan.Prawda?
Bridget
Bridget Maj 15 '14, 20:39
zbyniu  

ja dostałam kilkanaście takich wiadomości.