Loading...

Nowenna za kogos i problemy ktorych nie było | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Karolina
Karolina Maj 25 '14, 19:19
Witam. Mam pytanie czy modlac sie za kogos innego  w nowennie pompejanskiej, moze sie w naszym zyciu wszystko psuc? ze zły działa i nie chodzi o to ze nie daje nam odmowic nowenny ale ze zycie prywatne np w miłosci sie psuje, i nie jest tak jak byc powinno???
Karolina
Karolina Maj 25 '14, 21:16
Dziekuje:) bardzo mi pomogliscie odpowiadajac na moje pytanie. Tez mam wrazenie ze psuje sie to wszystko bo zły sie denerwuje ale walcze modlitwa i sie nie poddam bo moja modlitwa jest bardzo potrzebna osobie za ktora sie modle chodzi o zdrowie:) BlueRose masz tez oczywiscie racje tak uwazam, człowiek jest tylko człowiekiem i mysli po ziemsku a tak na prawde moze Pan Bog ma całkiem co innego na celu. Tylko trzeba poczekac aby sie dowiedziec:)
Karolina
Karolina Cze 2 '14, 10:23
Witam, tak wiem ze modlitwa i zaufanie ale mi jest tak ciezko psychiczne snia mi sie strasznie ciezkie rzeczy koszmary ze np. wali sie budynek ja nie moge z niego uciec, odmawiam modlitwe nie moge jej dokonczyc...:( ja wiem ze zły uderza w najczulszy i najdelikatniejszy nasz punkt własnie tgo doswiadczam wyszłam z depresji i lęków a teraz one powracaja mam brak apetytu.... nie chce sie poddac mam chwile zwatpienia ale dzisiaj zakanczam czesc błagalna za osobe ktora potrzebuje modlitwy a jutro zaczynam czesc dziekczynna mam nadzieje ze te kolejne 27 dni beda lzejsze dla mnie niz te poprzednie:( z Panem Bogiem
Karolina
Karolina Cze 2 '14, 13:00
no to jest właśnie namacalny znak ze szatan działa!!!!:(