Loading...

Droga którą prowadzi Mateńka. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Julka
Julka Cze 4 '14, 20:52
Szczęść Boże, swoje świadectwo miała złożyć na stronie, ale postanowiłam na forum.Właśnie będę kończyć drugą nowennę pompejską, którą zaczęłam odmawiać za   odnalezienie własnego zgromadzenia. Co prawda  na rzie zgromadzenia niw widać, ale otrzymałam tyle pięknym łask od Mateńki, że aż się uśmiecham. Takim pięknym łaskami, którymi chciałam się z wami podzielić, myślę że ona nie będzie miała nic przeciwko temu, to np. Możliwość przyjęcia szkaplerza, pojawienie się kierownika duchowego. A także wyjazd na rekolekcje, które odbyłam w Karmelu, bo stały one pod znakiem zapytania, ale rozwiązanie się znalazło i mogłam na nich być.  I naprawdę powiem wam, że były one cudowne i oczywiście pod opieką Mateńki. Także naprawdę warto się modlić i nie ustawać w modlitwie.  Bo może nie spełni się to o co prosimy, może nie od razu, ale czasami dostajemy coś innego, coś co może bardziej w tym czasie okazać się przydatne ważniejsze. Bo ona wie najlepiej, to swojemu dziecku jest potrzeba :D. To takim krótkim świadectwem chciałam się podzielić z wami :). Myślę że czas pokaże co będzie dalej.
Besia
Besia Cze 4 '14, 20:59
Witaj Julko ;))) Dziękuję za Twoje świadectwo ;)))
Marzena
Marzena Cze 4 '14, 21:48
życzę Ci dużo cudów, jak małych tak i dużych i spełnienia prośby!!! :)
Julka
Julka Cze 4 '14, 22:19
Bóg zapłać :D.