Loading...

Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Wspólnoty katolickie
Mateusz
Mateusz Lip 4 '14, 23:04
Dorota
Dorota Lip 4 '14, 23:33
Wspólnota , do której ciężko się dostać, ale wspólnota niesamowita!
Mateusz
Mateusz Lip 4 '14, 23:54
Czemu tak twierdzisz?
Dorota
Dorota Lip 5 '14, 00:03
Znam tę wspólnotę, ponadto  kiedyś próbowałam się  zarejestrować się na ich strona tylko i prośba była odmowna. Ja nie mogę należeć do nich ze względu na odległość, ale ktoś mi znajomy próbował i też odmówiono, dopiero jego gitara ich przekonała :) Ale to wspólnota bardzo mocna i ma spore wymagania, za co ich ogromnie cenię, nie każdy jest zdolny w niej służyć, ja chyba też nie ...choć nie wiem :)
Dorota
Dorota Lip 5 '14, 00:05
Acha...dziś się zarejestrowałam , dzięki więc , że wspomniałeś o niej , bo spróbowałam ponownie się zarejestrować:)
Mateusz
Mateusz Lip 5 '14, 11:07
Teraz są turnusy. Ja jadę do Skorzeszyc na 10 dni modlitewno-ewangelizacyjne od 29 lipca. Pierwsza msza jest dopiero w pażdzierniku gdyż ks. dr Włodzimierz Cyran i reszta jego kompanów muszą odpocząć.
Dorota
Dorota Lip 6 '14, 01:03
Widziałam te rekolekcje :) W tym roku już nie dam rady , zapisałam się na ignacjańskie , ale w przyszłym roku może , może...w sumie odległość do Skorzeszyc ta sama ( sprawdziłam już , gdzie mam najbliżej :) ), a coś nowego dla mnie:) Ufam, że się podzielisz tu z nami refleksjami z nich :)
Niech nasz Pan Ci błogosławi na nich, a Jego Duch niech Cię pięknie przez te rekolekcje przeprowadzi, jak również wcześniej na tych egzaminach Twoich!
Wszystkiego dobrego ! :)
Dorota
Dorota Oct 1 '14, 19:59

http://opole.gosc.pl/doc/2179449.Bp-Czaja-apeluje-o-czujnosc-i-rozwage/3

To dostałam w mailu od MAMRE - do tych , co słuchają o. Daniela.

Mateusz
Mateusz Oct 1 '14, 22:02

Lepiej wziąć tą uwagę na serio.

Edytowany przez Mateusz Oct 1 '14, 22:03
Joanna
Joanna Oct 5 '15, 17:10
Biskupa Czaji nie znam, ale ojca zdążyłam trochę. Na tych spotkaniach KOŚCIÓŁ NAPRAWDE ŻYJE, jest wypełniony Duchem ;  chorzy odzyskują siły i zdrowie, zniewoleni wolność, smutni  i w trudnej sytuacji- nadzieję, odrzuceni - miłość Boga itd....Szkoda że w naszej parafii tego ŻYCIA BRAK...ludzi także... smutne.. PS. ten artykuł jest juz sprzed jakiegoś okresu czasu...czekam na nowsze opinie. 
Dominik
Dominik Oct 25 '15, 23:45
Cytat z Mateusz

Lepiej wziąć tą uwagę na serio.


Zgadzam się z Mateuszem, nie jeździjcie tam, lepiej jechać na Mamre, bo jest realną i wiarygodną alternatywą jest Wspólnota Mamre prowadzona przez księdza egzorcystę z wieloletnią posługą. 
 
Edytowany przez Dominik Oct 25 '15, 23:46