Loading...

Przebaczenie... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Natalia
Natalia Sie 22 '14, 12:49
http://m.deon.pl/...est-najtrudniej.html

Moze komus sie przyda...Tyle tu poranionych serc,ktore chca wybaczyc...
Józef
Józef Sie 24 '14, 21:58

Dzięki Natalio , Ciekawy tekst z jednej strony to wszystko takie proste , z drugiej czasami niemożliwe do pogodzenia .

Małgorzata Kundzia
Małgorzata Kundzia Sie 25 '14, 08:58

Oczekujemy przebaczenia naszych grzechów,więc najpierw sami musimy przebaczyc.

 

Natalia
Natalia Sie 25 '14, 13:27
Pewnie gdyby to bylo takie proste to nie byloby tak wielu poranionych serc i tyle nienawisci na swiecie...
Izabela
Izabela Sie 25 '14, 19:42

Inaczej wybacza się osobie, która wyrazi skruchę i o to wybaczenie prosi a inaczej komuś, kto nie chce uznać swojej winy i dalej wyrządza nam krzywdę.

Natalia
Natalia Sie 25 '14, 21:15
Wlasnie to jest bardzo trudne...Juz chcialoby sie zamknac jakis temat,wybavzyc-nawet bez tego slowa "przepraszam" ale nie mozna bo czlowiek musi sie ciagle bronic i gdzies tam walczyc o "prawde"..Mam kilka takich osob w swoim zyciu i doprawdy wracaja do mnie jak bumerang. Nawet odleglosc nie pozwala mi sie uwolinc od ich "jezykow". Pozostaje mi chyba tylko modlic sie za nich choc to szalenie trudne:-( Moze powinnam poprosic Was o modlitwe za te osoby? Moze bedzie bardziej szczera niz moja:-(Albo moze powinnam zamowic msze w intencji tych osob?
Izabela
Izabela Sie 25 '14, 21:23

Msza to piękny gest :) Ja się będę za nich modlić :) A co do ludzkich języków to nie zawracaj sobie nimi głowy.NIe masz na to wpływu , więc szkoda Twoich nerwów.

Jaro
Jaro Mar 28 '17, 11:14

"Rozważny człowiek nad gniewem panuje, 
a chwałą jego - zapomnienie uraz." (Prz 19, 11)

A DLACZEGÓŻ ? ;)

"Odpuść przewinę bliźniemu, 
a wówczas, gdy błagać będziesz, zostaną ci odpuszczone grzechy." (Syr 28, 2)

TO WYSTARCZAJĄCYM MOTYWEM być winno dla porzucenia myślenia "prosto" - "nieprosto" ... 

Edytowany przez Jaro Mar 28 '17, 11:20