Loading...

Prośba o modlitwę w ważnej sprawie. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Łukasz
Łukasz Gru 25 '14, 11:02

Witam. Mam taka ogromną prośbę. W najbliższą niedzielę (28.12.2014) oraz poniedziałek (29.12.2014) będą odprawianie Msze Święte o rozwiązanie mojej trudnej sprawy, a także o rozwiązanie trudnej sprawy mojej koleżanki. Bardzo proszę Was o ofiarowanie jakiejkolwiek modlitwy w te dni w czasie tych Mszy Św. ( niedziela w godzinach 18-20 ; poniedziałek w godzinach 19-21) za mnie i za moją koleżankę o rozwiązanie trudnych spraw/sytuacji w jakich się znaleźliśmy.

 

Z góry serdeczne "Bóg zapłać" i zapewniam o swojej pamięci modlitewnej za Was :) 

Łukasz
Łukasz Gru 25 '14, 12:45

w Łodzi. u Ojców Jezuitów jest msza z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.  http://www.odnowa.jezuici.pl/  Polecam zwłaszcza, że można oglądać na żywo transmisje:) 

Dorota
Dorota Gru 25 '14, 15:37

Ja od pewnego czasu nie mogę uczestniczyć w tych transmisjach, o tej porze w niedzielę mam Mszę Św. w kaplicy szpitalnej , po której idę z księdzem na oddziały, w poniedziałek natomiast  Msza Św., a po niej spotkanie mojej wspólnoty. Ale jak najbardziej będę się szczególnie w tej intencji modlić w miejscu, w którym będę:)

Łukasz
Łukasz Gru 29 '14, 21:50

Dziękuje wszystkim za modlitwę:) 

Dorota
Dorota Gru 29 '14, 23:30

:)))

Jak wiesz, nie miałam dziś spotkania  wspólnoty i mogłam uczestniczyć w  Mszy Św. tutaj, a dziś o. Remi powiedział "kazanie nam do słuchu ", jak ja to nazywam :) Dziękuje za Twój uśmiech :)

Łukasz
Łukasz Sty 22 '15, 21:10

Drodzy Forumowicze. Tak jak w poprzednim miesiącu zwracam się do Was z prośbą o wsparcie modlitewne w czasie mysz o uzdrowienie dla mnie i mojej koleżanki, o rozwiązanie problemów i trudnych sytuacji życiowych, w których się znaleźliśmy. Msze św. odbędą się w niedzielę (25.01.2015 godzina 18:00) oraz poniedziałek (26.01.2015 godzina 19:00) Jeżeli możecie poproście też Waszych znajomych i znajomych Waszych znajomych.Z góry dziękuje już dziś Wam wszystkim i zapewniam o codziennej pamięci w modlitwie. 

Zachęcam też Was do przesyłania swoich intencji na wspomnianą mszę lub do oglądania transmisji on-line. Poniżej podaję link gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje. 

http://www.odnowa.jezuici.pl/

Dorota
Dorota Sty 22 '15, 21:16

Zapewniam i o modlitwie i  uczestnictwie we Mszy ..

Magdalena
Magdalena Sty 23 '15, 22:03

Ja też się postaram :)

Łukasz
Łukasz Lut 18 '15, 20:30

Witam Was ponownie. Przyznam się, że trochę głupio mi kolejny raz prosić o pomoc i modlitwę, ale bardzo tego potrzebuje (tzn. ja i jeszcze 2 bliskie mi osoby) . Msze święte w tym miesiącu będą w niedziele 22.02 (godzina 18:00) i poniedziałek 23.02 (godzina 19:00) Tak jak w poprzednim miesiącu zachęcam też do wysyłania własnych intencji i udziału w Mszy Św. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.odnowa.jezuici.pl/

Ja ze swojej strony już dzisiaj Wam wszystkim dziękuje i jedynie co mogę zrobić to zapewnić Was o tym, że każdego dnia modlę się za Was.

Dorota
Dorota Lut 18 '15, 22:22

Tym razem Łukaszku duchowo będę się łączyć, ze względu na posługę gdzie indziej w tych dniach i godzinach akurat, ale  i tak mam Ciebie i tę jedną z osób w modlitwie codziennej, teraz widzę ktoś Ci doszedł

 

Łukasz
Łukasz Mar 28 '15, 20:50

Witajcie ponownie. Trochę to już wstyd kolejny miesiąc z rzędu prosić Was o pomoc i modlitwę, ale bardzo proszę, jeżeli możecie w dniu jutrzejszym 29.03 i w poniedziałek 30.03. odmówić jakąkolwiek modlitwę w intencji mojej i bliskich mi osób. Bardzo tej modlitwy ja i osoby w moim sercu potrzebujemy, Niestety w ostatnim czasie z powodu nawału pracy jestem coraz rzadziej na forum to mogę Was wszystkich zapewnić, ze każdego dnia pamiętam o Was w swojej modlitwie. W tym miesiącu nie podaję godzin bo wierzę w to, że dla Pana Boga nie liczy się czas tylko modlitwa. Z góry wszystkim Wam dziękuje i pozdrawiam i przede wszystkim zapewniam jeszcze raz o tym, że modlę się za Was każdego dnia.

Dorota
Dorota Mar 28 '15, 21:21

Pamiętam, pamiętam, a jutro i w poniedziałek faktycznie  - Łódź i jezuici :) +

Ilona
Ilona Mar 29 '15, 19:42

Łukaszu, +++

I dziękuję za tę stronę, też wysłałam intencje za mojego syna :)

Łukasz
Łukasz Lip 26 '15, 16:02

Kolejny raz proszę Was o modlitwę w mojej intencji. Dziś i jutro 27.07.2015 w czasie mszy z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się w Kościele Jezuitów w Łodzi. Wszystkim Wam już teraz serdecznie dziękuje. 

Anna
Anna Lip 27 '15, 12:16

Łukasz, ja też modliłam się o swoje uzdrowienie wczoraj i dziś też będę, choruję już 15 lat, ale nareszcie dojrzałam do wiary, nie wiem, czy widziałeś jaki super artykuł dot. uzdrawiania umieszczałam na swojej tablicy. Bardzo mądry i mnie bardzo pomógł. Rzuć okiem.

http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uzdrowienie-mainmenu-60/151-uwierzy-w-uzdrowienie

Edytowany przez Anna Lip 27 '15, 12:17
Anna
Anna Lip 27 '15, 12:19
Cytat z Dorota

Pamiętam, pamiętam, a jutro i w poniedziałek faktycznie  - Łódź i jezuici :) +


Doroto, modliłam się w Twojej intencji wczoraj!
Urszula
Urszula Lip 27 '15, 12:24

Łukaszu, połączyłam Ciebie i Twoją prośbę wczoraj w modlitwie na mszy o uzdrowienie. Oczywicie nie byłam osobiście  ale łączyłam się przez internet.

Anka
Anka Sie 5 '15, 08:27

Nic złego nie robisz modląc się za tą dziewczynę, ale musisz pamiętać, że modlitwa to nie żadna magia, czasem trzeba wielu lat by osoba się nawróciła. Nawet jeśli byś musiał odmówić z 100 taki nowenn.