Loading...

Nowenna Pompejańska mp3 | Forum Nowenny Pompejańskiej

MD
MD Lut 20 '12, 19:16
A może by tak nagrać całą NP w podziale na część błagalną i dziękczynną (od razu z modlitwami wklejonymi) w podziale na tajemnice i umieścić na stronie do ściągnięcia/słuchania on-line?
Potrzebnych byłoby 6 (8-jak światła) wersji: Radosne z części błagalnej i dziękczynnej itp.
Rozwiązałoby to kilka problemów dotyczących technicznej strony nowenny.
Nie wiem tylko czy umieszczenie takich plików nie obciążyłoby za bardzo serwera? I czy byłoby w ogóle możliwe?

kasia
kasia Mar 10 '12, 15:51
fajny pomysł
marek
marek Mar 10 '12, 19:28
można to załatwić, zapytam pewnego księdza, czy nie udostepniłby nagrań z rozważaniami. Chyba, ze macie jakieś nagrania różańca?
Boguś
Boguś Mar 23 '12, 07:51

Od kilku dni przeżywam atak depresji wiosennej i w odmawianiu NP pomaga mi Błogosławiony Jan Paweł II , dzięki nagraniu całego Różańca mobilizuję się i nie przerwałem nowenny. Tak więć, pomyśł aby NP ukazała się na MP3 jest bardzo dobry. Pozdrawiam serdecznie Marku.

Besia
Besia Mar 23 '12, 08:44

Witaj Boguś! Jak dobrze ,ze sie mobilizujesz ,by nie przerwać nowenny , ,trzymaj się ,będę modliła sie za Ciebie Pozdrawiam .

Marku! Też uwazam ,że Nowenna Pompejańska na mp3 to dobry pomysł.

Edytowany przez Besia Oct 23 '16, 23:50
Boguś
Boguś Mar 23 '12, 10:27
Dziękuję Beatko i bardzo sedecznie pozdrawiam z Dębicy na podkarpaciu.
iwona
iwona Kwi 20 '13, 14:09
czy ktoś ma nowenne na mp3?
ania
ania Oct 23 '16, 22:56

Moze ktos ma nowenne pompejanska na mp3. Bylabym bardzo wdzieczna

ania
ania Oct 23 '16, 22:56

Moze ktos ma nowenne pompejanska na mp3. Bylabym bardzo wdzieczna

Dorota
Dorota Oct 23 '16, 23:38

Witaj Aniu...

Nie znam się , ale  tu jest co nie co , jak słuchać  Nowenny , to jest portal tej samej Fundacji  KRŚ.

http://pompejanska.rosemaria.pl/2016/09/poradnik-jak-sluchac-rozanca-i-nowenny-pompejanskiej/

Edytowany przez marek Gru 3 '16, 19:47