Loading...

II świadectwo | Forum Nowenny Pompejańskiej

Magdalena
Magdalena Sty 12 '15, 10:28

to już koniec mojej 2 nowenny;)) pierwsza była w intencji tego abym znów była ze swoim chłopakiem który mnie zdradził, teraz modliłam się w intencji''pobudzenia i umocnienia jego miłości do mnie'' Matka Boska mnie słucha gdy się modle, nawet kiedy się kłócimy to Krzysiek nie jest już tak uparty, spędzamy ze sobą bardzo duzo czasu i on tego chce, spędzlilismy romantycznego sylwestra sami we dwoje przy romantycznej kolacji, dostaje od niego kwiaty i ogólnie jest bardziej czuły dla mnie, razem się śmiejemy i rozmawiamy. Wczoraj zapytałam czy kocha mnie tak jak wcześniej odpowiedział ze jeszcze mocniej, mówi ze bardzo ceni to co zniosłam i jest pełen podziwu że dałam rade znieść te miesiące niepewności, on wie o tym że obiecałam się modlić w naszej intencji i bardzo podziwia moją wytrwałość w modlitwie  Czuję że to pomoc zesłana mi z góry dlatego bądźcie wytrwali w swoich modlitwach i zaufajcie Matce Boskiej;) teraz chcę zacząć nową nowenne bo przyznam że czułabym sie teraz samotnie nie odmawiając jej;) ta także będzie w intencji naszego wspólnego szczęścia

asia
asia Sty 12 '15, 11:36

Piękne świadectwo :)

Karolina
Karolina Sty 12 '15, 17:50

Magdaleno bardzo piekne swiadectwo! jest bardzo pokrzepiajace przynajmniej dla mnie tez rozstałam sie z chłopakiem i nie umiem jakos sobie z tym poradzic chciałabym aby wrocił.... Wytrwałosci Wam zycze oraz pełni łask i owocow zwiazanych z nowenna :) pozdrawiam:)

 

aneciak
aneciak Sty 12 '15, 21:16

Chwala Panu!

Luko
Luko Sty 12 '15, 23:13
Szczęścia:-D i dużo dużo wytrwałości. Pozdrawiam;-)