Loading...

Modlitwa do Matki Bożej Rozwiązującej węzły | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Karolina
Karolina Sty 12 '15, 20:22

Witam:) chcialabym sie dowiedziec o co konkretnie chodzi w modlitwie o rozwiazanie węzłow KIEROWANEJ DO MATKI Bozej? Przyznam szczerze ze szukałam w internecie ale znalazłam tylko  jak sie modlic ta modlitwa, i wiem ze rozwiazuje ona wezły ale co dokładnie nie moge znalezc.. chciałabym sie dowiedziec cos wiecej, poniewaz zamierzam zaczac odmawiac ta własnie modlitwe:)

Ola
Ola Sty 12 '15, 20:31

http://www.mati.com.pl/paulini3/UserFiles/Nowenna%20do%20Maryi%20rozwiazujacej%20wezly.pdf

Ja to co potrzebowałam doczytałam na wstępie w powyższym linku :)

Dodam, że uwielbiam tę modlitwę i jak tylko będę mieć więcej czasu to na pewno do niej wrócę. Obecnie pompejanka i 30-sto dniowe nabożeństwo do św. Józefa co pochłania masę czasu :)

Besia
Besia Sty 12 '15, 20:32

Witaj Karolinko;)))

Może to Ci troszkę naświetli o co chodzi w tej Nowennie ;)

http://bog-w-moim-balaganie.blog.onet.pl/2013/12/31/nowenna-do-matki-boskiej-rozwiazujacej-wezly/

Besia
Besia Sty 12 '15, 20:33

Hi,hi Ola mnie wyprzedziła ;))) No to teraz na pewno bedziesz wiedziała już wszystko .Ja też bardzo lubię tą modlitwę ;)

Karolina
Karolina Sty 12 '15, 20:34

Dziekuje dziewczyny:) ruszam na podane linki i zaczynam czytac:)

 

Magdalenaa.
Magdalenaa. Sty 12 '15, 20:53
Poczytaj jeszcze tutaj na forum byl juz watek o tej nowennie i tam tez troszke pisze :) osobiscie tez bardzo ja lubie, jest dla mnie ciezka nie wiem czemu ale baaaardzo ja lubie :)
asia
asia Sty 12 '15, 21:04

Piękna modlitwa ... bardzo ja lubię odmawiać kupiłam nawet ostatnio taka książeczkę http://ksiegarniamaryja.pl/...zly-p-1837.html ; tam jest wszystko dokładnie rozpisane :)

Edytowany przez asia Sty 12 '15, 21:05
aneciak
aneciak Sty 12 '15, 21:19

Ja odmowilam, ja dwa razy;) pierwsza intencja, nie jest jeszcze wysluchana, druga ma wymiar duchowy, wiec dowiem sie o tym po smierci, ale rozwiazuje mi sie wezel o ktorym mialam sie modlic;) na pewno podejme ja w intencji tego 3 wezelka, ale za pare dni bo mam nawal obowiazkow:)

Karolina
Karolina Maj 9 '15, 14:35

Postanowiłam odświeżyć stary temat, bo kilka dni temu szukałam pisanej instrukcji odmawiania Nowenny i... W moje ręce wpadła Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły życia. Nie zwróciłam na to uwagi, a jest różnica - po porównaniu tej mojej z wszelkimi dostępnymi instrukcjami wychodzi na to, że w mojej odmawia się zamiast jednego różańca dziennie jeden dziesiątek z rozważaniami, przy czym do każdego dnia nowenny przypisany jest jeden konkretny dziesiątek i cytat biblijny do rozważania. Spotkaliście się z czymś takim? Ja nie, i przyznam szczerze jestem zaskoczona, bo instrukcję kupiłam w księgarni katolickiej, a w internecie nie znalazłam takiej wariacji tej nowenny.

Daria
Daria Cze 23 '15, 12:10

Karolina, ja też widziałam tę wersję, ale zawsze zamiast dziesiątki odmawiałam całą cześć różańca :)