Loading...

Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Gosia
Gosia Sty 13 '15, 22:06

Kochani, możecie mi coś więcej powiedzieć o tej modlitwie? Aż wstyd przyznać, ale właśnie dziś dopiero na nią trafiłam i mam zamiar ją odmawiać, bo wygląda na cudowną i piękną modlitwę!

Macie z nią jakieś doświadczenia?

Ilona
Ilona Sty 15 '15, 18:27

Odmawiałam. Piękna modlitwa. 

marek
marek Sty 25 '15, 18:50

 Tutaj

 

Małgorzata Kundzia
Małgorzata Kundzia Sty 28 '15, 13:22

 

Własnie przyszedł przed chwila ,ogromna radosc.Czekałam bardzo ,bo wedrował z niespodziankami.Ważne ,ze dotarł.

Besia
Besia Sty 28 '15, 13:33

Małgoniu piękny ,cieszę się kochana razem z Tobą ;)

Rosalia
Rosalia Kwi 1 '15, 13:11

Modlę się od miesiąca, polecam!

 

Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej

O Jezu, przybity do krzyża! Padamy do Twoich Stóp i składamy Ci w ofierze Krwawe Łzy Tej, która z największą miłością współbolała z Tobą, towarzysząc Ci na Twej bolesnej drodze krzyżowej. Spraw, o Dobry Mistrzu, abyśmy z miłością pojęli wymowę Krwawych Łez Twojej Najświętszej Matki, a pełniąc Twą Świętą Wolę tu na ziemi, stali się godnymi wielbić Cię i czcić przez całą wieczność w Niebie. Amen.

 Na dużych paciorkach:

 O Jezu, spójrz na Krwawe Łzy Tej, która umiłowała Cię najmocniej tu na ziemi i nadal najgoręcej miłuje Cię w Niebie.

 Na małych paciorkach: (7x)

 O Jezu, wysłuchaj prośby nasze – przez Krwawe Łzy Twojej Najświętszej Matki.

 Na zakończenie:

 (3x) „O Jezu spójrz…”

 Modlitwa

O Maryjo, Matko Boleści, Matko Litości, Matko Miłosierdzia! Zjednocz nasze prośby ze swoimi prośbami, aby Twój Boski Syn Jezus, którego wzywamy, wysłuchał nasze wołanie, a przez przyczynę Twoich Matczynych Krwawych Łez, udzielił nam łask, o które Go błagamy i doprowadził nas do szczęścia wiecznego. Amen. Twoje Krwawe Łzy, o Matko Bolesna, kruszą moc szatana! O Jezu, zakuty w kajdany, przez Twoją Boską łagodność uchroń świat przed zagładą! Amen.

 

mirek
mirek Maj 20 '17, 15:54
Czy ten różaniec trzeba odmawiać koniecznie o 19.00 Dziękuję za odpowiedź
Dorota
Dorota Maj 20 '17, 22:39

Myślę Mirku, że jest to tylko zalecenie Matki Bożej wynikające z objawienia, ale raczej nie konieczność.