Loading...

Tajemnice Światła | Forum Nowenny Pompejańskiej

Paweł
Paweł Lut 1 '15, 21:26

 Czy odmawiając Nowennę Pompejańską powinno się odmawiać również część Świetlistą Różańca? Czy też nie? Albo czy jest to bez znaczenia?

Besia
Besia Lut 1 '15, 21:31

Witam :) Nie są wymagane tajemnice światła ,można ,ale nie trzeba;)

Paweł
Paweł Lut 2 '15, 21:03

 Cóż, jeśli zdecyduję się na odmówienie Nowenny to chyba z Tajemnicami Światła, bo jakoś brakowałoby mi chyba tej części różańca. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Iza
Iza Lut 3 '15, 09:44

Ja  w swojej pierwszej nowennie odmawiałam tylko trzy części.Wolałam zacząć ostrożniej, bo nigdy wcześniej nie modliłam się tak dużo w ciągu tak długiego okresu czasu. Teraz odmawiam wszystkie cztery części i wiem, że przy kolejnych nowennach będę robić podobnie. Mam takie same odczucia jak Ty.Po prostu brakowałoby mi tych tajemnic przy rozważaniach.

Jerzy
Jerzy Lut 3 '15, 12:37

Ja też pierwszą NP odmawiałem z trzech części ale już od drugiej zawsze odmawiam wszystkie tajemnice bo też miałem poczucie niedosytu. Najbardziej lubiłem rozważania drugiej tajemnicy Światła i najczęściej ją odmawiałem gdy miałem odmówić tylko dziesiątkę w jakiejś intencji. Teraz najczęściej odmawiam tajemnice Bolesne które kiedyś sprawiały mi największe trudności.