Loading...

Modlitwa o powodzenie na studiach | Forum Nowenny Pompejańskiej

Maria
Maria Mar 25 '15, 18:06

Kochani! Serdecznie Was proszę o wsparcie mojej pompejańskiej intencji. Modlę się o pomyślny przebieg studiów, aby bez przeszkód udało mi się zaliczyć pierwszy rok studiów. Niestety, jest mi bardzo ciężko, zwłaszcza psychicznie głównie ze względu na chorobę, na którą cierpię. Modlę się do Mateczki o wsparcie, o brak problemów na studiach, żeby udało mi się wszystko zaliczyć bez problemów. Serdecznie Was proszę o modlitwę w tej intencji, bo cały czas mam złe myśli, że wszystko pójdzie w złym kierunku. Obawiam się i mam wątpliwości, czy aby Mateczka mnie na pewno wysłucha, choć już jedną Nowennę Mateczka Pompejańska wysłuchała w intencji mojego zdrowia. Boję się, że Panienka mnie nie wysłucha, przez co cały czas jestem zestresowana. Bardzo Was proszę o wsparcie mojej modlitwy, bo na pewno zły miesza mi w głowie i nie daje za wygraną.

Pozdrawiam Was serdecznie i z góry dziękuję za modlitwę. Dziękuję Wam również za wsparcie, jakie okazujecie na tym Forum, bo nie raz w chwilach zwątpienia bardzo mi ono pomogło.

Besia
Besia Mar 25 '15, 20:31

Witaj Mario ;) Wesprę +

Dorota
Dorota Mar 25 '15, 20:55

Będę się modlić, zapisałam Twe imię i intencję 

Niech Ci Pan Bóg błogosławi !

Besia
Besia Mar 25 '15, 22:09

Mario patronem studentów jest m.in Sw. Józef z Kupertynu

http://www.niedziela.pl/artykul/108130/nd/Patron-uczniow-i-studentow

Ola
Ola Mar 26 '15, 01:18

Św Ekspedyt jest patronem m.in egzaminowanych, a jak wiadomo bez tego studiów się na zaliczy :) Wspaniały święty, pomógł mi nie raz, nie tylko w kwestiach egzaminów :)

Besia
Besia Mar 26 '15, 07:44

Ola masz rację sw. Ekspedyt  ;) Patroni sudentów to jeszcz sw. Jan Kanty ,bł.Piotr Frassati

Edytowany przez Besia Mar 26 '15, 07:51