Loading...

Skuteczność nowenny... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Piotr
Piotr Mar 30 '15, 20:48

Witam wszystkich...

Mam taką sprawę ( nie jest to problem) mianowicie odmawiam nowennę pompejańską w jednej konkretnej intencji o której marzyłem od lat. Czekałem wiele lat na szanse i teraz się ona pojawiła. Chodzi o pracę. Odmawiam nowenne konsekwentnie i mocno wierze w jej skuteczność jednak problemy z tą konkretną pracą narastają. Droga nie została jeszcze zamknięta ale sprawa wygląda dramatycznie. Dlaczego tak się dzieje ? jaki jest cel tego ? 

Nie zwątpiłem i cały czas ją odmawiam. Chociaż czasem musze bardzo kombinować rozkład dnia zeby nie zawalić jakiegos dnia...

Bardzo proszę o radę....wiem ze ten temat był juz poruszany ale sprawa jest naprawde ważna...

Monika
Monika Mar 30 '15, 21:21

Nasza wiara jest wystawiana na wiele prób ogniowych takich, jak Twoja sytuacja. Tobie wydaje się, że to właśnie TA praca. Ale to TYLKO Twoja ocena sytuacji. Musisz nie tylko powtarzać "bądź wola Twoja", musisz się całkowicie zdać na wolę Ojca. Bez względu na to czy będzie to po Twojej myśli czy wprost przeciwnie. Bóg oczekuje od nas zaufania, całkowitego zaufania Jemu i Jego woli i oddania Jemu każdej sfery swojego życia. Jeżeli zaufasz i nie poddasz się w chwili gdy nie pójdzie po Twojej myśli, gdy będziesz nadal z ufnością się modlił w wybranej intencji to Pan na pewno wsłucha się w głos Maryi, która się za Tobą wstawia u najlepszego z Ojców :)

Piotr
Piotr Mar 30 '15, 21:30

Dziękuję za odpowiedź. Rzecz w tym ze to nie tylko moja sprawa i nie chodzi tylko o moja przyszłość....teraz jedyne co moge w tym temacie zrobic to sie mocno modlić...

Iwona
Iwona Mar 30 '15, 22:34

Ja modlilabym sie o rozpoznanie woli Bozej wtedy znikna wszystkie niepewnosci.Zyjemy przeciez po to ,zeby spelniac wole Boza.

Piotr
Piotr Mar 31 '15, 08:29

Na razie to czekam na osteczny werdykt komisji i bardzo sie boje....